Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a csaj, akinek pasija van nem akar leszállni rólam?

Figyelt kérdés
Fél éve dugogatom a lányt, viszont 1 hónapja van barátja. Párszor lefeküdtünk ezidő alatt, de én most úgy vagyok vele hogy így már inkább nem megyek bele jobban a dologba, főleg hogy mondta a pasi gyereket is akar. Szóval én mondtam neki kiszállok, ha majd nem lesznek együtt lehet róla szó újból, viszont csak hívogat, ír, hogy menjek át vagy találkozzunk valahol gondolom szexelni akar. Mit tudok csinálni hogy leszálljon rólam és felejtsen el?
2018. aug. 5. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nehéz ignorálni valakit. Vagy dicsekedni írtad ki a kérdést? Mert a megoldása kézenfekvő.
2018. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2018. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is könnyű ignorálni valakit.
2018. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondtad neki, hogy kiszállsz ebből, akkor következetesen tegyél is úgy, magyarul ne válaszolj, ha üzen, ne vedd fel a telefont.
2018. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja persze, ez rohadt egyszerű lenne, de tudja hogy hol lakom és kinézem belőle eljön...
2018. aug. 5. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na és akkor mi van. Vagy nem nyitsz ajtót, vagy kinyitod addig, míg elmondod, hogy hagyjon békén, ha nem ért a szóból, akkor ráhívod a rendőrséget. Férfi vagy, akkor mutatkozzon is meg a határozottságodban.
2018. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Simán szólnék szerencsétlen pasijának hogy veled is csalta és fogja mással is. Pasi vagy aztán meg vagy szeppenve ha ne tán elmegy hozzád mert nem reagálsz ha keres? Nem nyitod ki az ajtót sőt kulcsra zárod ha tovább zaklat megmondod hogy feljelented.
2018. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Facebookon le lehet tiltani, telefonszámot le lehet tiltani. Ha meg odajár a lakásodhoz, előbb-utóbb abbahagyja, ha látja, hogy értelmetlen. Ha nem, akkor nagy pszichopata.


Amúgy érvényes a mondás: egy nővel két dolog a legnehezebb: megszerezni és lekoptatni.

2018. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első válasz.... Kész.

DICSEKEDNI!? 😁

Nem értem

2018. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dugd meg? Húhaaa
2018. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!