Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csaj nem akar randizni, le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj nem akar randizni, le is torolt?

Figyelt kérdés

megbeszeltem egy csajjal egy randit, majd mikor chaten egyeztettuk az idot, az jott ki irasban, hogy nem vagyok az esete annyira... nem jo a hajam


elotte szo volt arrol hogy baratnot szeretnek...


erre azt irtam:

azt hiszem ki kell mennem csapatni, de en inkabb veled taliznek es maradnek a seggemen itthon, a hajvagast meg megbeszeljuk :)


erre letorolt teljesen... nem irt vissza tobbet.. serto uzenet volt?


2017. aug. 3. 21:48
 1/7 A kérdező kommentje:

itt az uzenet szo szeri t... serto volt?


Hat akkor ki kell menni csapatni, nincs mese. De en azzal is kiegyezek h maradok a seggemen itthon es mi talizunk a hajvagast meg megbeszeljuk 😉


elotte arrol volt szo chaten hogy baratnot szeretnek... ovele is ismerkedesi celzattal ismerkedtem meg elozo nap, bejeloltem, visszajelolt, tudta mire megy ki a jatek

2017. aug. 3. 21:51
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Ha ezen besértődött, akkor egy prűd p*csa volt.


Ne sajnáld haver!

2017. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha valaki nekem ilyen sztájlban írna, egészen biztosan felgyújtanám a fészbukot.


Nem voltál sértő, csak nagyon-nagyon-nagyon eltér a "dumád" az enyémtől (más világ). Node hát aki ilyen hajvágás-dolog miatt dob, az kábé ezt sem érdemli.

2017. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

gázak vagytok mindketten.

sz/*/rd le a csajokat. meglátod akkor tapadnak a legjobban ;)

2017. aug. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

e zzel most mit akartal kifejezni, hogy felgyujtanad a facet?


szerintem poenos volt

2017. aug. 4. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De sötét vagy haver
2017. dec. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekled,így adta tudtodra.Le kell sz...rni,mást nem érdemel az ilyen.Ìrom ezt nőként.
2017. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!