Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem bírja ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem bírja ki nélkülem, megcsalhat?

Figyelt kérdés
1 hónapig távol leszek tőle, nem tudunk találkozni és ki van borulva teljesen most, mondja nem bírja ki nélkülem, a szex is hiányozni fog neki, nagyon kíván és nem tudja mit fog csinálni. Tarthatok attól hogy esetleg félrelép vagy valami?
2018. aug. 6. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Minden hétvégén találkozom a párommal, de ő annyira fáradt már a munkájától, hogy már több, mint 1 hónapja nem feküdtünk le egymással. Mégsem csaltam meg és fel sem merült bennem, holott nekem is hiányzik a szex. A megcsalás fejben dől, az egy döntés. Úgyhogy felesleges ettől félni, nem kell tőle tartanod. 30+
2018. aug. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Hisztériázik és érzelmileg zsarol. Egy hónap nem idő ilyen szempontból.
2018. aug. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Távkapcsolatban vagyok, mi több hónapja nem találkoztunk. Hiányzik az érintése, csókja és a szex vele, de ezek olyan élmények amiket vele akarok csak átélni. Kizárt, hogy megcsalnám.


Ahogy valaki írta, ez döntés kérdése. Ha ez lesz, nem te leszel a hibás.

2018. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is távkapcsolatban (200+ km) vagyok a párommal, igen hiányzik az érintése, az ölelése, a mosolya, még a szex hiányát csak el tudom viselni, ez nem azt jelenti hogy nem igénylem, sőt... :D, de csak a párommal tudom elképzelni, csak a párom tud felizgatni. Pedig elég sok csinos és kivános csaj vesz körül a munkahelyemen akikkel egész jóban vagyok (részemről csupán munkahelyi kapcsolat szinten) és a javát szinte biztos, hogy meg lehetne dugni, de valahogy nem kellenek. Mielőtt összejöttem volna a párommal holt biztos hogy csak felprobáltam volna pár kolleginát, de így biztos nem. Valahogy úgy megfogodt, mint még eddig talán még senki. Szóval ha komolyan szeret nem kell paráznod, nem fog akkor megcsalni :)
2018. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az hogy szerelmes beled es ezt azzal mutatja ki mennyire fogsz neki minden teren hianyozni nem jelenti azt hogy ez hiszteria (meg tudnatok egyaltaan fogalmazni mi az es miert alakul ez ki?) de de plane nem jelentheti azt hogy megcsalna. Az en olvasatom szerint! Pont hogy ez a megcsalas full ellentetje! Szerintem! Nalam ezt jelentene ha ilyeneket mondanek. Ezzel csak nem tul ugyes modon jeleznem a fiunak akiert oda vagyok hogy oda vagyok erte.


A tevedes jogat persze fenntartom!

2018. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nem ismerjük a csajodat, így mi is csak olyan használhatatlan közhelyeket tudunk írni, hogy fejben dől el, meg ha szeret, nem csal meg stb.


Te ismered közülünk a legjobban a csajodat, esetleg a múltját, hogy mennyire szereti a f4szt stb. Abból is lehet következtetni, de mindig minden lehetőség adott és az ellentéte is.

2018. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 hónap... okés :D


Vicces csajod van.

2018. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!