Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drogozik a férjem, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drogozik a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régen mindketten bulis életet éltünk, kemény drogos voltam én is... Ő szoktatott le róla, 1 hónap ismertség után összejöttünk, azóta nem nyúltam szerekhez. ( ez volt. 3 éve) Inni is csak alkalmakkor. Pár hónapja egyszer beállva jött haza, én egyből észrevettem, hatalmas vitánk volt. Azóta már nem egyszer megtörtént újra.. amikor elöször felhoztam az elvonót kinevetett, hogy a karrierjét nem fogja ott hagyni ez miatt. Most ott tartunk, hogy beismerte, hogy problémái vannak, segítséget kér. Mitévő legyek? Válás vagy tartsak ki mellette? Mik a tapasztalatok?

2018. aug. 6. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szakember mindenkeppen.

Ha nem rendezodik a helyzet, a karrierje is banni fogja.

Ha hajlando tenni valamit es szakemberhez menni, akkor termeszetesen tarts ki. Ha nem, akkor valas. A vegen teged is visszahuz.

2018. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen drogot fogyaszt és milyen gyakran?
2018. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Dizajner drogokat ( 2-3 hetente..) elsonek koszonom!
2018. aug. 6. 22:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, az tényleg elég nagy baj. Rohadtul abba kéne hagyni egy életre, mert ha azokat a vackokat használja, abbóll erősen arra lehet következtetni, hogy mindegy neki, hogy mit tesz magával, csak legyen jól beállva.
2018. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

En nem, az egyik ismerosom jart hasonlo cipoben. A pasi sulyos gyogyszerfuggo volt (de a masik gond vele az volt, hpgy imadott csajozni, a baragnomet 3 kolleganojevel is megcsalta, kesobb rafogta a drogokra).

Nos a baratnom azt mondta neki (de eddigre a pasit mar a kollegaival valo hancur miatt kirugtak a munkahelyerol meg kiderult az is, hogy sokszor volt ott total beallva....) hogy akkor hajlando vele barmit is kezdeni a par honap kulonlet utan, ha elmegy elvonora. Elment. Azota kijott tisztan es elvileg jol megvannak. Tiszta eletet el.

2018. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Na akkor kérdezed meg honnan szerzi nekem is kene
2018. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Leállni nem lehet, csak abbahagyni. Szép pár vagytok. zsák a foltját.

Istenem...

2018. aug. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos hozzaszolasokat Mindenkinek!!

7es: velem mi a problemad?

2018. aug. 7. 08:34
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Valami egyhangú neki, ha visszatért a régi sz.rhoz.

Környezetváltozás , haveri társaság diszkrét lecserélése, sport felé orientálódás.

Ha otthagyod, nem áll meg az enyészet útján.

2018. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
40%
Ha nem fordul szakemberhez nyúlcipő!!! Ha gondolod írj privátban , hasonló cipőben járok a Fiammal!
2018. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!