Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom nem látja magán, hogy jó sok kiló plusszban van?

Figyelt kérdés
4 éve mikor megismertem 73 kiló volt. 170 cm magas, szóval alacsony férfiak közé tartozik. Most 105 kiló. Folyamatosan nasikázik csoki, pilóta, cukorka stb. Mindegy csak cukros legyen, mert különben ingerült állítása szerint (tényleg az). Egyre jobban elhagyja magát, már az esti kutyasétánál sem szívesen tesz meg akkora távot. A ruháit folyamatosan kihízza. Csapkod, ha szépen szólok neki, hogy 3. tányérral sok lesz vacsorára. Próbálok minél több fogyós kaját főzni, de az nem kell neki. Már beszéltem vele rengetegszer erről szépen, de semmi hatása. Mit tegyek? Sajnos így már egyre inkább nem vonzó, pedig szeretem.
2018. aug. 7. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Csapj az asztalra.

32/f

2018. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Ez egy pótcselekvés, azért kívánja a cukrosat mert ez egy örömforrás.


Boldogtalan...

2018. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Mutatnék neki egy 4 évvel ezelőtti fotót, meg egy mostani fotót. Hogy lássa milyen nagy különbség van a 2 állapot között.

A szexuális életetek milyen? Gondolom 30 kg plusszal nem olyan mint régen.

2018. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ez a kapcsolat átka ... sok ember nem ad már magára amint hosszú kapcsolatban van
2018. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

igen nagyjából a 2-esnek igaza van.


Unatkozik, lusta lett, nem jár el sehová, még jobban halálra unja magát, és kényelmesebb otthon dögleni és zabálni meg filmeket nézni mint kimozdulni és menni valahová...


meg aztán ott a barátnő neki úgy tűnik így is jó vagyok....hümm néha mondja, hogy fogynom kéne dehát úgy néz ki jó vagyok így neki mert megtűr maga mellett és dug velem így is....hümm minek is tegyek bármit....

2018. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Hát ez elég kényes téma, én is kerültem hasonló helyzetbe, csak az kicsit enyhébb volt. Amikor összejöttem a férjemmel még kocka hasa volt, most eltelt 5 év és akkora hasa lett, hogy csak na... :-D Én is próbáltam finoman mondogatni neki, hogy mivel én is odafigyelek az alakomra és járok sportolni, ezért szeretném, ha mindketten igényesek lennénk, ő sem szeretné, ha én elhízott lennék, stb. Egy ideig mindig az volt a válasz, h "jajj haggyál már,stb" aztán egyszer-kétszer szembesült magával egy-egy fotón vagy a tükörben, hogy tényleg van "egy kis poci", és akkor ő döntött úgy saját szándékából, hogy változtat ezen és sikerült is neki.

Hátha a te párod is előbb-utóbb magának se fog tetszeni és önszántából változtat. Addig is csak finoman adagold neki a dolgot, mert tényleg tud sértőn is hatni, meg próbálj "fogyósan" főzni, úgy, hogy ő észre se vegye. Csinálj sok csirkét salátával ebédre, üdítő helyett csinálj házi limonádét, ilyesmi. :) Egyébként a haverok nem mondogatják neki, hogy meghízott? Az is fel tudja ám ébreszteni.

2018. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Képek jó ötlet.Csináltass nagy képeket régi képekből és újakból.Magamból kiindulva ez tudja idegesíteni az embert rendesen.Csinálj egy betegséglistát mit okozhat az elhízás,mellékelhetsz brutális képeket is mellé.Ez az ő saját érdeke.Ha saját maga miatt sem változtat,elutasító,jöhet a szakítás.Majd utána az idegtől lefogy.
2018. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hasonló volt, mint a 6-osnál. Mindketten jól néztünk ki, mikor összeházasodtunk, közben született egy kislányunk. A szülés után 9-10 hónappal én ugyanúgy néztem ki, mint előtte, a férjemen meg ott termett egy bő 12 kiló :D ő néha mondogatta, hogy zavarja, engem annyira nem zavart, de nem hazudtam, mondtam neki, hogy ja, jócskán meghízott. A tavaly nyári nyaralós képek tették be a kaput nála, egyszercsak visszanézte télen, és látta, hogy úristen, mekkora bele van. Januárban elkezdett sportolni, odafigyelni az étkezésre, és ledobta a 12 kilóját szépen 3-4 hónap alatt.

Szóval ja, a képek hatásosak, baromi sokkoló tud lenni, én is ezt javaslom.

2018. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Először is vizsgáltassa ki magát, mert az, hogy ingerült ha nem eszik cukrosat, nem normális. Lehet például már kiakakult inzulin rezisztencia tünete is.

[link]

Aztán ha nem akar cukorbeteg lenni, jó lesz ha lefogy. A cukorbetegségnek "gyönyörű" szövődményei vannak a vesedialízistől a megvakuláson át a lábamputációig. Kerestessen rá, hogy "cukorbeteg láb", ha nem hiszi.

2018. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En sem fekszem le olyannal,akit nem kivanok! Azert pedig plane nem, hogy a kis lelket patyolgassam! Eleresztetted magad, most tegy erte, hogy jobb legyen. Elvarod a szexet? Akkor a felesegednek is lehetnek elvarasai veled szemben!
2020. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!