Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire zavar, hogy a barátnőmön van pár plusz kiló? Hogyan mondjam ezt meg neki?

Figyelt kérdés

Most jöttem vele össze. Amúgy nagyon tetszik, gyönyörű arca van, de mindig is zavart, hogy van egy kis feleslege a hasán. Tudom, hogy ez nagyon felszínesnek tűnik, de engem akkor is nagyon zavar. Nekem mindig is a vékony és nagyon vékony lányok jöttek be, nem tehetek róla. Egyszerűen erre tudok felizgulni. Nálam ez nem valami divatmánia vagy sznobság, hogy "nekem csak a modellalkatú lányok kellenek", hanem egyszerűen kamaszkoromtól kezdve csak a vékonyka lányokat néztem meg mindig is. Az se érdekel, ha nincs melle. Az ilyen kis törékeny, ázsiai csajok is nagyon tetszenek. Én magam is vékony vagyok. Mindig kerültem a telt lányokat.


Ő igazából nem kövér, sőt, távolról jó alakja van, de valamiért engem ez így is lelomboz. Úgy érzem, így nem tudok elég erősen vonzódni hozzá, nem érzem igazán szerelmesnek magam. Zavar. Tudom, hogy ez rém felszínesnek tűnik, de nem tudom letagadni, amit érzek. Nem tudom, fel tudnék-e izgulni eléggé, ha pl. le akarnánk feküdni. Nem akarom ezért otthagyni, mert amúgy nagyon jól elvagyunk és minden más tetszik rajta, de fogalmam sincs, hogy ezt hogy lehetne a tudtára adni.


2015. júl. 29. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kerültem a telt lányokat.

????? Bocs, de akkor nem értem, miért jöttél össze vele?

2015. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyet írni, de ennek a lánynak tényleg jobb lenne, ha békén hagynád...
2015. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak az a gond, hogy ha ennyire zavar egy kis poci, akkor hosszú távú kapcsolatról, családról, gyerekről ne is nagyon álmodozz...

Mert bizony a kor előrehaladtával, a szüléssel a nők túlnyomó többségének lesz egy kis pocijuk, még a vékony alkatúaknak is. És elég gáz lesz kidobni gyermeked anyját emiatt...

2015. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim válasza:
98%

Szakíts vele!


Ezt nem szemétkedésből tanácsolom, hanem azért, mert ha így együtt maradtok, akkor egy életre elszúrod az önértékelését. Nekem is volt ilyen kapcsolatom és miután kibökte, hogy mi a baja, még egy nyamvadt almát sem tudtam a társaságában jóízűen megenni. Életem legjobb döntése volt, hogy szakítottam vele.

A mostani párom elfogadott + kilókkal, terhesen és szülés utáni löttyedt, csíkos hassal is (3 gyermekünk van). Szerintem az előző kapcsolatom legkésőbb ott bukott volna, hogy terhesen 8 kg feljött rám...

2015. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:
De igazából úgy érzem, hogy egy kis munkával le tudná adni... azért jöttem össze vele, mert ezen kívül minden tetszik benne. A belső tulajdonságait is szeretem. És én is nagyon bejövök neki. Nem tudom, mit tegyek...
2015. júl. 29. 15:00
 6/77 anonim ***** válasza:
93%

Szakíts vele.

Vagy kell így, ahogy van, vagy keress mást.

Mi az, hogy adjon le pár kilót? Te meg szedjél fel...


Ez nagyon ronda dolog! Minek jöttél vele össze?

2015. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
89%
Szakíts vele vagy fogadd el így. Senkit nem lehet megváltoztatni és nem is szabad.
2015. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
95%

Fogadd el őt így, ahogy van! Ha már most az elején meg akarod változtatni, akkor mi lesz majd később??

Nagyon önző vagy, ugye tudod?


Ha neked ezzel a kis pocival nem tetszik, akkor igen, ahogy a többiek írtál, hagyd ott!

Könyörgöm, egy kis poci miatt sírsz??? Jesszus??

Ahogy haladtok előre a kapcsolatban kezdj el vele együtt sportolni és figyeljetek az étkezésre.


Ha meg, ahogy írod "r. Nekem mindig is a vékony és nagyon vékony lányok jöttek be, nem tehetek róla. Egyszerűen erre tudok felizgulni. Nálam ez nem valami divatmánia vagy sznobság, hogy "nekem csak a modellalkatú lányok kellenek", hanem egyszerűen kamaszkoromtól kezdve csak a vékonyka lányokat néztem meg mindig is." akkor minek jöttél vele össze? Ha meg összejöttél vele, akkor FOGADD EL ÍGY ÉS NE AKARD MEGVÁLTOZTATNI!!!


Elfogadásról remélem azért hallottál már! Szeresd úgy, ahogy van! Ha meg önző egoista vagy, akkor hagyd ott és keress és gerjedj rá egy vékony modellalkatú lányra!

2015. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező: mi mit szólnál hozzá, ha a barátnőd azt mondaná, hogy amúgy minden oké veled, de lehetnél egy fokkal okosabb? És ha képes vagy fejleszteni az IQ-dat, műveltségedet, akkor veled marad, egyébként nem?


Egy párkapcsolat alapja, hogy úgy fogadom el a másikat, ahogy van, és nem válogatok a tulajdonságai között, hogy ez kell, ez meg nem, és nem akarom megváltoztatni a saját ízlésem szerint! Mert most még csak ez az egy dolog nem tetszik, de később, ahogy jobban megismered, majd lesz más is! Alap, hogy nem jövünk össze olyannal, akit nem tudunk elfogadni úgy, ahogy van, mert tudod ez olyan, hogy a pénztártól való távozás után reklamációnak helye nincs! Egy élő embert nem formálhatsz a saját kedvedre, kívánságod szerint! Csak arról van jogod dönteni, hogy kell, vagy nem.

2015. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:

"Ha meg önző egoista vagy, akkor hagyd ott és keress és gerjedj rá egy vékony modellalkatú lányra!"


Jó, értem, egoista, önző, szemét disznó vagyok, de arról miért én tehetek, hogy én egyszerűen arra gerjedek? Nem bírok parancsolni az ízlésemnek, ilyen vagyok. Más csajnak meg azért rossz az önértékelése, mert túlságosan deszkának érzi magát. Na, nekem meg azzal nincs bajom. Nem vagyunk egyformák. De ilyen barátnőt meg egyébként nem is találtam soha. Valószínűleg nekik meg én nem kellek.



Azért jöttem vele össze, mert ki akartam próbálni, hogy fog-e működni. Esélyt akartam neki adni. Higgyétek el, nagyon szeretném elfogadni, mert amúgy nagyon kedves és nagyon jól kijövünk egymással.

2015. júl. 29. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!