Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél hogyha egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél hogyha egy kapcsolatban ilyen történne Veled?

Figyelt kérdés

Kapcsolatba kerültem egy korombeli férfival. Hirtelen alakult ki a szerelem. Egyszer odáig fajultak a dolgok, hogy elkezdtük felfedezni egymás testét. Egyszerű pettingelésnél komolyabb nem történt. A felfedezés során kicsit erőszakos lett a viselkedése, egy bizonyos pont után. Az elején semmi baj sem volt vele. Alapból is tudom, hogy szereti a gyengédséget, romantikát de szereti a durvulást is. Azonban most túlment egy határon. Fogalmam sincs miért, mi váltotta ki ezt belőle de egyszer csak ráfogott a nyakamra és olyan erősen szorította, hogy egy pillanatig levegőt sem kaptam. Elkezdtem köhögni és akkor "felébredt", feleszmélt a férfi is hogy mit tett. Azonban engem olyan sokk hatás ért, hogy még most is felvillan az emléke. Tudom róla, hogy az életében sok feszültséget eltűrt, lehet most adta ki és rajtam csattanhatott de nem tudom biztosra ezt sem. Utána dühös lettem rá. Az agyam kidobta volna, de a szívem az súgta hogy maradjon. Utána 1,5 napig közömbös voltam. Most kezdem azt érezni, hogy a szerelem vibráló pillangós érzése ismét mardos belülről. Megbeszéltük már a történéseket, de képtelen vagyok vele újból pettingelni. Kicsit félek tőle, de ugyan úgy szerelmes vagyok és szeretem mint eddig is.

Persze, mondta már hogy könnyen nem enged el engem, egy életre szeret és ő nem ilyen amit abban a pár másodpercben csinált velem. Mindent megfog tenni, hogy újra rendben legyen a kapcsolat.

Érdekes, mert a szerelem érzésem erős de ugyanakkor kis félelem is bennem bujkál s nem kizárt hogy oda lett az önbecsülésem sem.

Mit kellene tennem?

Megköszönöm azoknak, akik szánnak rám időt és választ adnak kérdésemre. Szép napot kívánok.



2018. aug. 8. 07:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

Minden előjel és megbeszélés nélküli folytogatás a lehető legrosszabb intő jel a férfi valós személyiségét illetően!


Én a partneremmel aktívan alkalmazom ezt a műfajt,de ott mindent szigorúan átveszünk és megbeszélünk;hogy senkinek se legyen rossz vagy hátrány,mert ez komoly testi és lelki sebeket is okozhat! Mindent megvitatunk,ami kárt okozhatna. Veszélyes üzem ez,ha nincs megbeszélve!


És akkor gondolj bele. Semmilyen előjel és figyelmeztetés nélkül kapott a torkod után. Ilyet ép ember nem tesz,vagy ha tesz is mert meggondolatlan,akkor sem folytogat,max ráfeszít. Sajnos a barátodnak van valami mentális kehéje,ami veszélyesebb,mint hinnéd!


Hiába a nag szerelem. Két okból is rosszul fogsz járni.

1. Most még pillangók meg köd van,de mikor ez elszáll felőletek és se te,se ő nem lesz türelmes és naív,mi fog történni? Ha neki nem tetszik valami,lekever egyet mert tudat alatt ezt dobta a gép? Vagy aktus közben gondol egyet és megcsapkod,netán megint folytogat? Vagy kivillantja a foga fehérjét,és beletaszít egy bántalmazó kapcsolatba?


2. Ha már az elején ennyire megnyomorítja a szexualitásodat és félelembe ejt,mi lesz később? Ha nem is folytatja az erőszakosságot,de benned ott lesz a félsz a tette miatt. Mi értelme lesz ez után ágyba bújni vele? Vag esetleg mazochista vagy,hogy szeretnél rettegni tőle aktus során? Ha igen akkor okés,ha nem,akkor megszívod.


Ne légy ostoba! Már most tudod,hogy beteges ami benne bújkál és ha már az eszed jelez (a rózsaszín köd közepén) hogy valami nem okés,akkpr lépni kell!

2018. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

A szexuális játékokba sok minden belefér, ami MINDKÉT félnek örömet okoz. Nekem nem az a sokkoló ebben a történetben, hogy a pasinak bejön a durvulás, hanem az, ahogyan ő ezt veled szemben alkalmazta.

Normális esetben a felek szépen, fokozatosan tapasztalják ki egymást, és egymás igényeit, játékosan, és van, amit viccesen-komolyan megbeszélve.

A mi életünkben a kedvesemmel szintén vannak játékok, de soha, egyikünk sem rontott ajtóstul a házba, mert ha így lett volna, biztos, hogy én is elmenekültem volna. (Mindazok ellenére, hogy mi abszolút összepasszolunk.)


Nálatok a bizalom jó nagy pofont kapott. Hogyan engeded el magad valakivel, aki így képes elveszteni az önkontrollt maga felett? És vajon mit jelent neki a szó, hogy "szeret", amikor képes volt ilyet tenni veled? (És ismét mondom, nem azzal van a bajom, hogy neki ez bejön, hanem azzal, hogy nagy ívben tett rá, hogy neked bejön-e vagy pont ellenkezőleg: halálra rémít....)

Nem irigyellek, kérdező, és bármennyire szerelmesnek érzed magad, próbáld meg jobban megismerni ezt a pasit, mielőtt komolyan elköteleződnél mellette.

2018. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!!! Bevallom, én szeretem, ha szex közben kicsit fojtogatnak, meg jobban elfenekelnek, de ha egy pasi kérdezés nélkül kezdené el, az azonnal kuka! Ez már egy elég intő jel.


"Persze, mondta már hogy könnyen nem enged el engem" intő jel 2! Ha most nem koptatod le, később szinte garantált a zaklatás.


"egy életre szeret és ő nem ilyen amit abban a pár másodpercben csinált velem. Mindent megfog tenni, hogy újra rendben legyen a kapcsolat." hazudik, intő jel 3.


Hogy tudsz ezek után szerelmes lenni belé, meg egyáltalán szóba állni vele? Ennyire nincs rendes pasi, hogy ilyen barom kell? Szerinted normális, hogy félelmeid vannak vele kapcsolatban?

2018. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Mármost ugye, ha ÉN lennék te.

Ha bármilyen módon megfélemlítve, görcsösen, vagy hidegrázósan gondolok a pasira, felejtős. Ha beszélgetünk és olyanra vált, ami átlépi az ingerküszöböm, felejtős. Ettől nem dáma vagyok. Hanem végig néztem, ahogy anyám, apám nyomta a verekedős se veled, se nélküled kapcsolatot, és köszi, nem kérek belőle.

Azt tenném a helyedben, hogy elgondolkodnék, hogy vállalom e a kockázatot mellette. Mert ennél az embernél 80 százalék, hogy nem fogja tudni magában tartani a hajlamát. Már akkor tűnnék, ha ordít, megalázóan viselkedik velem, stb. Mert ezek olyan jelek, és dolgok, amit nagyon nem képes az ember örökre kontrollálni.

Nem bántásból írom, ha nagyon szereted, esetleg látogassatok együtt pszichológushoz stb., mert nem mondom, lehet, hogy javítani lehet rajta.

De szavakból nem élünk meg, láttunk már mind szerintem olyat, aki azt mondta többet nem iszik, nem üt semmi, aztán csinálta tovább.

Ha én te lennék, húznék onnan, amíg lehet.

2018. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, mondta már hogy könnyen nem enged el engem"

Ettől az embertől nem egykönnyen fogsz szabadulni.creepy

2018. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%
Figyelj nagyon egyszerű: ha "tüske" nélkül el tudod felejteni ezt a dolgot, és megvan 100%- íg a bizalmad iránta, akkor folytasd, ha ezek nincsenek így, már pedig úgy tűnik, akkor nem szabad folytatni, ne hagyd, hogy a vak szerelem vezessen...
2018. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt!
2018. aug. 8. 11:49
 18/23 anonim ***** válasza:

Aki nem ilyen, az nem csinal ilyet. Aki kepes megtenni, teljesen mindegy, hogy milyen okbol, az pedig csak szinleli az artatlant.

Boduletesen hulye vagy, ha egy ekkora figyelmezteto jelet figyelmen kivul hagysz, es belemesz egy ilyen viszonyba. Annyi normalis, kedves, ertelmes ferfi szingli a vilagban, hulyeseg egy eroszakos orultre pazarolni az idod.

Ha az ismerkedesi fazisban ilyen, milyen lesz akkor, ha melyponton lesz a kapcsolat, es pl felidegesited?

2018. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
Szűrke 50 árnyalata :) Komolyra forditva a szòt èn nem folytatnám vele.. Benem mindig benem lenne a félelem... Kijött rajta pedig csak pettingeltettek... Mi lesz ha elmélyül a dolog és egyiknap nem lesz kedved sexelni akkor elver mert bevan indulva? Vagy a késöbbiekben elsòzod a kaját durr egy pofon.. Ö egy agreszív ember szerintem. Ez egy jel volt és ha megfolytott volna? Elborult az agya azt se tudta mit csinál csak akkor kapott észbe mikor köhögtél.. Hagyd el mert ennek nem lesz jò vége...
2018. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Mit tennék ha petting közbe elkezdene folytogatni? Ha jól meggodnolom talán azt, hogy rávágnám az ajtót és a büdös életbe nem találkoznék vele. Szorongassa a farkát. Komolyra fordítva a szót, ne hagyd hogy most a szíved diktáljon, ez már nem erről szól. Ha egyszer "elkapta a hév", akkor legközelebb is elfogja majd, hiába mondja hogy nem. Az elején minden szép és jó, de utána nem fogja tűrtőztetni magát. Keress mást.
2018. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!