Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél hogyha egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél hogyha egy kapcsolatban ilyen történne Veled?

Figyelt kérdés

Kapcsolatba kerültem egy korombeli férfival. Hirtelen alakult ki a szerelem. Egyszer odáig fajultak a dolgok, hogy elkezdtük felfedezni egymás testét. Egyszerű pettingelésnél komolyabb nem történt. A felfedezés során kicsit erőszakos lett a viselkedése, egy bizonyos pont után. Az elején semmi baj sem volt vele. Alapból is tudom, hogy szereti a gyengédséget, romantikát de szereti a durvulást is. Azonban most túlment egy határon. Fogalmam sincs miért, mi váltotta ki ezt belőle de egyszer csak ráfogott a nyakamra és olyan erősen szorította, hogy egy pillanatig levegőt sem kaptam. Elkezdtem köhögni és akkor "felébredt", feleszmélt a férfi is hogy mit tett. Azonban engem olyan sokk hatás ért, hogy még most is felvillan az emléke. Tudom róla, hogy az életében sok feszültséget eltűrt, lehet most adta ki és rajtam csattanhatott de nem tudom biztosra ezt sem. Utána dühös lettem rá. Az agyam kidobta volna, de a szívem az súgta hogy maradjon. Utána 1,5 napig közömbös voltam. Most kezdem azt érezni, hogy a szerelem vibráló pillangós érzése ismét mardos belülről. Megbeszéltük már a történéseket, de képtelen vagyok vele újból pettingelni. Kicsit félek tőle, de ugyan úgy szerelmes vagyok és szeretem mint eddig is.

Persze, mondta már hogy könnyen nem enged el engem, egy életre szeret és ő nem ilyen amit abban a pár másodpercben csinált velem. Mindent megfog tenni, hogy újra rendben legyen a kapcsolat.

Érdekes, mert a szerelem érzésem erős de ugyanakkor kis félelem is bennem bujkál s nem kizárt hogy oda lett az önbecsülésem sem.

Mit kellene tennem?

Megköszönöm azoknak, akik szánnak rám időt és választ adnak kérdésemre. Szép napot kívánok.



2018. aug. 8. 07:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ne hagyd el, legalább addig sem bántalmaz mást. ;)
2018. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer egy volt párommal próbáltuk ezt a fajta "folytogatós" szexet, de nem jött be, ezt ő felfogta és ennyi. Nem kell egyből rémeket látni, meg pszichopata, bántalmazó férfit képzelni. Szerintem ő is megértette, hogy ez neked nem pálya.
2018. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Mindent megfog tenni, hogy újra rendben legyen a kapcsolat."

Ebben kéne megállapodnotok, hogy mi a minden, és hogy az Neked elég megnyugtató-e. Pl. elmentek-e ezért terápiára, stb. Meg is halhatsz legközelebb. Nem ártana erről a viselkedésről egy orvosi szakvélemény, hogy mennyire beszámítható a barátod, nem életveszélyes-e Rád.

2018. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!