Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy a terhesség miatt egy srác elfordul a barátnőjétől?

Figyelt kérdés

Talán nem ebbe a kategóriába tartozik, de lehet mégis inkább párkpacsolati probléma.

Munkahelyen van egy csaj, aki terhes. Már majdnem a vége fele van, a csaj barátja is ott dolgozik. A barátom mondta, szerinte a srác nem szereti (már) a barátnőjét, és zavarhatja a megváltozott testalkata, arra tippel más lány után fog nézni melóhelyen akár, különösen ha a csaj baba szabadság miatt elmegy. Szerinte ez a pasik egy részére jellemző.

Én kicsit hitetlenkedve fogadtam, most csak ezért? Hol van az egymás iránti tisztelet, szeretet? Vagy az, úgy szeretek valakit, ahogy van? Különösen, mert az, hogy egy nő terhes, abban a pasinak is szerepe van. Ha pedig egy nő teste megváltozik, nem feltétlen a nő hibája, ezt nem lehet tudni. Egy vékony nő is lehet nagydarab a terhesség alatt (láttam már ilyet).

De egyik nap pont elmentem a folyosón a lány mellett, épp beszélgetett valakivel. Véletlen hallottam, ahogy azt meséli, hogy a barátja azt mondogatja neki, hogy Úristen milyen nagydarab vagy, nem kellene ekkora darabnak lenned, kisebbnek kellene lenned. Azért is döbbentett meg, mert a csaj nem olyan nagy. Volt egy másik terhes nő melóhelyen, sokkal nagyobb darab volt (eleve kissé kövérkés volt de a terhesség miatt majdnem kétszer akkora lett). De ezen az amúgy normál-vékony lányon nem sok változás van, nagyobb lett a hasa és a melle, ő még semmi. És eleve, valaki ilyet mondjon egy terhes nőre, pláne a barátnőjére, ez mekkora bunkóság.... Ha így is lenne, ha tényleg akkora darab lenne se mondhatna ilyet.

Kezdem elhinni amit a barátom mondott, szerinte a lányon látszik szereti a barátját, a srácon kevésbé. Amúgy a lány 23 éves, a fiú gondolom hasonló korú lehet. Az, hogy be volt-e tervezve a baba, vagy becsúszott, azt nem tudom, én utóbbira tippelnék.


Szóval tényleg lehetséges, a srác a terhessége miatt hidegült el tőle, vagy amúgy se szerette már és a terhesség eggyel több okot adott rá?



2018. aug. 8. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem szabad akárkivel gyereket vállalni. Kalandozó fiúk nem alkalmasak még erre az életszakaszra.


Én 20 hetes kismama vagyok (még ugyanennyi hátra van). A párom jobban imád, mint valaha, pedig mi tiltva lettünk a behatolástól. Egy pillanatra sem ing meg a bizalmam. Ez egy ilyen helyzet, simán megbírkózunk vele.

Sőt még azt is látom mennyire szépnek talál miközben a hasam lassan előbb ér be egy ajtón mint én magam.

2018. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos statisztika, hogy a férfiak terhesség alatt, és a baba első évében 5x nagyobb valószínűséggel lépnek félre, mint amúgy. Ennek rengeteg oka lehet, nem érett meg az apaságra, kirekesztve érzi magát a férfi, hogy a párja anyatigrissé változott és nem érdekli semmi a gyereken kívül, szexhiány, hogy a férfi már nem látja a párjában a nőt csak az anyát, és még lehetne sorolni az okokat. Viszont amit te leírtál szerintem szimplán az érzéketlen bunkó kategória.
2018. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ezekből a FB posztokból nem szabad messzemenő következtetést levonni. Általában azok mutatják kényszeresen a külvilág felé, hogy mennyire szeretik egymást, akik bizonytalanok. Egy komoly szerelmespárnak semmi szüksége nincs erre. Én úgy látom, hogy akik ritkán megosztják a boldogságukat, azok az igazi boldogok, mert egymással vannak elfoglalva, nem a közösségi médiával. Láttam már én is így szeretlek, úgy szeretlek, életem blablát, aztán pár hónap és szakítanak.
2018. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem jellemző. Előfordul, de majdnem ilyen számban lépnek le a nők is terhesen/kisgyerekkel a pasik mellől.
2018. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!