Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves nő vagyok és elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nő vagyok és elhagyott a "párom". Egyszerre két nővel csalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1,5 év után közölte hogy nem komoly a kapcsolatunk. 2 másik ilyen nője is volt. Először az egyikre jöttem rá hogy van. Óvatosan rákérdeztem azt mondta nincs most komoly kapcsolata... utána a másik nőre jöttem rá. Megint óvatosan megkérdeztem azóta nem reagál semmire ha írok. De közbe folyamatosan posztolgat. Előtte nap még azt mondta nem fogom elveszíteni. Nagyon megalázva érzem magam. Keresem a hibáimat de már azt is annak vélem hogy levegőt veszek. Hogyan lépjek túl?
2018. aug. 8. 20:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%
D. Mutass képet magadról.
2018. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Beleszaladtal a késbe. Kifogtad a bunko parasztot. De te is hibas vagy, figyelj legkozelebb a jelekre, az okokra....legy dominansabb, uralobb. Es ne gorillakat keress, ne szoszatyar tarsasagban eloadokat.
2018. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%

Szakíts. Ennyi. Egy kapcsolatot két fél hozott létre, ugyanaz a két fél is szükséges ahhoz, hogy megromoljon.

Te is hibás vagy, mert valami úton-módon nem tudtad magad mellett tartani a pasidat. Gondold végig, hogy mindig őszintén és nyíltan tudtatok egymással bármikor és bármiről beszélgetni? Foglalkoztatok egymással? Voltak közös programok?


Ezek után vond le a konklúziót, tanulj a hibádból és zárd le a múltat.

2018. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Legyen tartasod!
2018. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
33%
Komolyan hogy vagytok képesek ilyen suttyókat összeszedni... de úgy látszik mégis ez a jó, ez kell nektek.
2018. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

" Előtte nap még azt mondta nem fogom elveszíteni." ez mekkora f**asz....


Te őt elveszíteni, menjen már a pics**ába :)

A drága szerelmed barátod egy kétszínű kretén. Ezen így tudsz túllépni.

2018. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Hagyd a francba az ilyet. Ha nem volt képes normálisan megmondani, hogy mi a baja veled, és csak úgy átb×tt, akkor nem érdemes egy ilyennel foglalkozni. Legyen boldog a 2 nőjével. A sors úgysem hagy kifizetetlen számlát.

Vonnd le a következtetést, gondold át mik voltak a jelek, ami ezt okozhatta és kezdj új életet.

2018. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Semmi jele nem volt soha, hogy egy aljas féreg a pasas? 🤔
2018. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Maradj vele.

Amíg nem változtatsz a férfiakról alkotott képeden, addig úgyis csak ilyeneket fogsz összeszedni.

2018. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Vagy háromszor olvadtam el ezt a mondatot: "Először az egyikre jöttem rá hogy van. Óvatosan rákérdeztem azt mondta nincs most komoly kapcsolata" Ezek után te még megvártad, hogy a másik nőre is rá tudj jönni? Azaz tovább voltál a játékszere, mert a leírtakból az jön le, hogy sosem voltál több.Nincs most komoly kapcsolata. Akkor te miért nevezed, nevezted párodnak? Még idézőjelben is. Én a helyedben végiggondolnám ezt a méltatlan helyzetet, talán az sikerül elfeledni ezt a kretént.
2018. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!