Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve leszünk együtt a barátommal. Nagyon szeret, számára én vagyok az igazi. Viszont. Egyáltalán nem tudja milyen mással. Előttem volt egy 3 hetes távkapcsolata mikor kb 16 lehetett, szex nem volt, a csajjal az idő alatt 1x 2x találkozott egy kávézóban. Ezenkivűl de totál nem volt köze se lányhoz se nőhöz. Rajtam tanult megde totál mindent. Tényleg nem kamuzott nagyon jól ismerem és tudom, hogy tényleg én vagyok az első és nem csalt meg soha.



Na és akkor most jön az én félelmem. Én szeretem őt viszont a szerelem elmúlt, de nem tudnám elhagyni, mert nagyon erősen kötődök hozzá, meg amúgy jó vele lenni kedves és figyelmes. Nála jobbat ha keresnék se találnék. Ő teljes belém van esve, lassan eljegyzést tervezi vagyis említette, nem sokára babát is szeretnénk. Tényleg tökre minden passzol. Velem akar megöregedni.(ezt nagyon sokszor mondta)Aztán jön 1 gondolat nekem. Ez nem lehet. Én vagyok számára az első. Mi van ha pár év múlva mikor már tényleg mindenünk meglesz bekattan és lelép? Honnan tudná milyen valóban a jó szex? Nem várhatom el tőle, hogy egész életében csakis én legyek számára az egyetlen. Viszont az is kegyetlenül fájna ha mellettem lépne félre. Mivan ha egyszer csak kiváncsi lesz, hogy mással milyen lehet? Nagyon csúnya dolog, de magamból kiindulva én nem tudnám úgy leélni az életem, hogy minimum 2-3 viszonyítási alapom ne legyen. Nyílván nekem vele jó és vele akarnék en már végig maradni de ertitek. Ezt nem várhatom el tőle.. most sokan biztos azt hiszik, hogy nekem csak a szex jár a fejemben,meg, hogy ha szeret akkor nem akar mást. Én magamat is meg akarom óvni egy későbbi csalódástól viszont őt is megérteném ha netán mást választana..... ez olyan nehéz......


2018. aug. 9. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Abszolút megértelek de a párod csak te ismered. Nem írtad hány évesek vagytok de sejtem hogy fiatalok bőven 30 alatt

Nezd az 50-50% minden esetben megvan. Es nem feltétlen attól függ hogy hány emberrel feküdt le. Te ismered hogy milyen ember. Erről próbálj vele beszélni de nem vádaskodóan, normálisan.

És talán még annyi hogy az esküvővel és a babaval várjatok. Ha annyira vagytok fiatalok amennyire gondolom akkor még bőven lehet korai. És hiaba mondják sokan hogy a gyerel nem kor függvénye meg az hogy kisiklik-e a kapcsolat vagy sem de egy idősebb megis tapasztaltabb és jobban felméri a dolgokat.

2018. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom. Én megbízok benne, de emellett bennem van az is, hogy nem lehetek ilyen önző, hogy egy embertől elvarom, hogy egész élete során csak velem legyen. Tényleg nagyon szeret, pasi még így nem volt oda értem. De tudjátok van mikor az álompár egyik tagja teljes bekattan és vége mindennek. Amúgy 20-on felül vagyunk mind2-en.
2018. aug. 9. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:

" Nem várhatom el tőle, hogy egész életében csakis én legyek számára az egyetlen"


Amúgy ez lenne a normális. Nem azért de hülye vagy. Hívj neki egy k rvát akkor. Leírásod alapján egy ritka rendes sráccal hozott össze a szerencse. Persze lehet fejben kalandozik milyen lehet mással, mind csináljuk sajnos. De gyakorlatban nem hiszem hogy meg tenné.

2018. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem rögtön hármasikreket szülsz, hogy ne legyen időd marhaságokon agyalni. :D de most komolyan: van egy barátod, aki szeret téged, családot akar veled alapítani, Te is szereted őt, el tudod képzelni vele a jövőt. Erre Te nem létező problémát kreálsz, és ezzel tönkre fogsz tenni mindent. Igen, benne van a pakliban, hogy egyszer elválnak útjaitok. Ès? Miért teszed tönkre a boldogságodat a félelmeiddel? Rettegsz a jövőtől, és ezért képtelen vagy élvezni a jelent.
2018. aug. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezekről a kérdésekről ez a mese szokott eszembe jutni.

[link]

2018. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!