Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szakít velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Mostanában elég furcsán érzem magam, de csak akkor, amikor itthon vagyok egyedül, amikor társaságban vagyok, vagy munkában, emberek között, akkor úgy tűnik minden rendben van. A barátnőmet nem szeretem szerelemmel, és az utóbbi hónapokban nem is tudok még minimális érzéseket sem adni neki. Átmenetileg megszűnt az intimitás is. Nem értem, hogy miért tervez velem továbbra is, nem értem, hogy miért nem szakít. Egyik állapot sem jó, se az, ha szakítana, se az, hogy itt vagyok vele. Nem értem magam, csalódott, kiábrándult, demotivált, fásult, dacos vagyok. Egyik napról a másikra élem az életem, nincs benne semmi jó. Nem tudom mit kellene tennem, hogy ez az egész megváltozzon.



Alázzatok nyugodtan, megérdemlem! :(



2018. aug. 10. 13:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Te vagy a kapcsolatfüggő...
2018. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:D Még kihasználom ezt a kis időt, utána úgyis egyedül és magányosan halok meg. Jó esetben van még kb. 25 évem. Rossz esetben még 45 is. :))
2018. aug. 10. 16:25
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd elöl neki a számítógépet ezzel a kérdéssel a főoldalon. Hátha rájön, hogy nincs értelme rád pazarolni az idejét.
2018. aug. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de legyen már benned annyi emberség, hogy megmondod neki, nem vagy boldog,és szakítasz vele. Miért tőle várod el, hogy ezt megtegye? Vegyél erőt magadon, és beszélj vele!
2018. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy most nem tudnék hová menni. Van egy lakásom, de laknak benne, nem tehetem ki őket egyik napról a másikra. Átgondoltam azt is, hogy beszélek vele, de akkor amíg az albérlők el nem költöznek, még rosszabb lenne együtt több hónapig. Tavaly, vagy előtte valamin felhúztam magam vele kapcsolatban, és mondtam neki, hogy elegem van, elköltözöm. Nem vett komolyan. Így meg elszált az a kicsi erőm is. :((


#13-as! Ez tetszett! :)) Filmbe illő jelenet lenne. :D

2018. aug. 12. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!