Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt hiszi, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt hiszi, hogy mindig ellenőrzöm?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt. Amikor fellépek messengerre, azt hiszi hogy őt nézem mikor elérhető.

Olvastam a minap egy ilyen kérdést, hogy valóban van olyan, hogy valaki állandóan tűkön ülve lesi párja mikor elérhető. De nem tehetek róla, hogy éppen fenn vagyok amikor ő is. Picit paranoiás. Azt hiszi hogy betegesen féltékeny vagyok, így is kezel az elejétől kezdve. Ez mint megtudtam az exei miatt alakult ki, akik valóban a telefonját nézték át, illetve a nagyon személyes dolgait. Levelek, e-mailek, személyes holmik. Én nem gondolom, hogy aggódnom kellene, nem tűnik csalfának, illetve azt gondolom, hogy az a viselkedéséből egyből leszűrhető.

Nem ellenőrizgetem, ha el is megy valahova, általában egy két üzenetet kapok tőle, hogy minden rendben. De mindez nem elvárás.

Hogyan tudnám vele megértetni, hogy megbízom benne? Nem vagyok olyan mint az exei.

Volt olyan, hogy az egyik exe követte.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Vagy a másik oldalon, akit állandóan ellenőrizgettek?



2018. aug. 11. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

*Azt hiszi hogy betegesen féltékeny vagyok, így is kezel az elejétől kezdve.


Ez nem magától alakul ki egy emberben. Ezért masszívan tenni kell a másik félnek.


Mit csináltál? azon kívül, hogy most próbálod magad jobb szinben feltüntetni, mint az exei.

2018. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha így kezel elejétől fogva, akkor csak csináltál valamit, amiből azt szűrte le, hogy te is olyan vagy mint az exei.

Ha viszont tényleg "ártatlan" vagy, akkor menekülj tőle, mert beteges. Az is eleg furcsa, hogy több exe is ilyen volt. Persze előfordul, hogy 1-2-be belebotlik az ember, de általánosan?

Lehet, hogy az exeket illetően is csak ő képzelte be, vagy szándékosan vetít, vagy ki tudja.

Szóval gondold át, hogy adtál-e okot a bizalmatlanságra. Ha nem, akkor viszont ne tervezz vele hosszú távra. Ez ugyanolyan beteges, mint az állandó féltékenykedés.

2018. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyedben alaposan a körmére néznék. Ilyen esetben 90% az esélye hogy megcsal. Mindenki magából indul ki, az exei sem ok nélkül gyanakodtak.
2018. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
#3, ugyanez jutott eszembe, hogy fél hogy lebukik.
2018. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4

Igen a legojobb védekezés a támadás. Eszébe ne jussom utánanézni a dolgainak. Kikényszeríti a feltétel néküli bizalmat.

2018. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ign, volt mostohaanyám kutakodott mindig. Amint kiléptem az ajtón, máris, eltúrta a szekrényeimet, mondván dorgozok, piás vagyok? cigizek... :D


Szóval átérzem a párod heyzetét is, de épp ezért nekem szigorú a magántulajdon. Sosem kutakodok sehol, de el sem tűröm, hogy nekem akár a szekényembe benyúljon valaki kérdezés nélkül.


A párod meg menjen pszichológushoz.

2018. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!