Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg Én vagyok a hisztis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg Én vagyok a hisztis?

Figyelt kérdés
Elmentünk a párommal kettesben egy szórakozóhelyre, kicsit kikapcsolódni. A párom a pincér segítségével 40 percen keresztül alkalmazást töltött a telefonra, engem semmibe véve, mintha ott sem lennék. Mikor szóvá tettem, közölte hogy én elcsesztem a sz estéjét, és egy hisztis p vagyok, ő szórakozni ment nem veszekedni. Mondanom se kell azóta nem is hív. Amúgy meg 50-es pár vagyunk nem huszonévesek :-(
2018. aug. 12. 11:09
 1/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

"A párom a pincér segítségével 40 percen keresztül alkalmazást töltött a telefonra"

Mi? Hogy? Azt még megérteném, hogy 50 felett nem olyan egyszerű a technológia kezelése, de hogy a pincérrel együtt 40 perc kellett egy 30 másodperces művelethez...

2018. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azóta nem is hív? Hát ha én lennék a helyedben akkor ne is hívjon, esetleg ha bocsánatot akarna kérni. Meg én se hívnám az meg tuti.

Ugyanis nem ő ment szórakozni hanem Ti mentetek. Ha ezt nem fogja fel akkor meg maradjon magának és játszon a telefonjával.

2018. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A panaszod jogos, de azt nem írtad, milyen módon tetted szóvá.
2018. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem szép szóval, hogy tényleg olyan fontos ezt itt és most csinálni, nem ér rá mondjuk holnap? Vagy nem lehetett volna tegnap, vagy mielőtt eljöttünk? De erre is azt mondta, most van itt valaki aki segít. Erre közöltem, hogy szeretnék haza menni, mert megalázónak érzem magam, egyedül a sarokba üldögélve
2018. aug. 12. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Így oké.
2018. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 peca1000 ***** válasza:
96%

Édes istenem! Egy ekkora f@.....szt mint a te barátod!


Szakíts vele nyugodtan.


Ment volna el szaküzletbe, ahol beállítják neki, nem egy közösen töltött program idejében.


Teljesen rendben volt a reakciód.


Ffi 41 éves

2018. aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, kicsit megnyugodtam, hogy mégse mindig Én vagyok a hibás :-(
2018. aug. 12. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!