Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis vagyok, vagy igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis vagyok, vagy igazam van?

Figyelt kérdés
A férjemmel közös napot terveztünk, de behívták a munkahelyére. Délután 1ig dolgozott, majd amikor hazaért lefeküdt aludni. Nem zaklattam, jár neki a pihenés. 6 órakkor felkelt és az első mondata az volt, hogy éhes, kaphatna-e kaját. Kimentem a konyhába, mire visszaértem ordítani kezdett velem, hogy én már megint csesztetem, mert nem válaszoltam kedvesen, és teher nekem ételt csinálni. Elküldött oda ahonnan jöttem (nem a konyhára célzok). én inkább úgy döntöttem holetban töltöm az éjszakát, azóta hivogat, hogy nem vagyok normális amiért így tulreagálom. Szerintetek?

2018. aug. 4. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem tudom, hogy ilyen emberek mi a jó francnak kínlódnak egymás mellett....
2018. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na igen, ebben is van valami..:)
2018. aug. 4. 20:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjed frusztrált és hisztis, benned pedig az egész napos feszültség gyűlt amit hiába próbálsz elnyomni szivárog akár úgy is hogy vágsz egy grimaszt a kérésére. Egy feszült ember (a férjed) mindenre ugrik. Itt most neki kéne elismernie, hogy paraszt, neked viszont nem duzzogni kéne hanem elmondani, hogy rosszul esik és megbántott de arra se árt emlékeztetni, hogy neked mit ígért és ahhoz képest mi történt. Tudni kell az ilyet megbeszélni, ha mindketten duzzogtok, akkor abból nem lesz megoldás. Ha ezek utána is téged okol, na akkor kell kicsit távolabb lenni.
2018. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Hisztis vagy de igazad van.
2018. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

Biztos hogy volt előzmény, és nem hiszem, hogy valaki ok nélkül kiabál a másikkal. (Nyilván ha pl. pia, vagy kiszámíthatatlanság, agresszió van az egy teljesen más eset.)


Szóval önmagában ez a kérdésfeltevés már úgy van tálalva, hogy neki nem lehet igaza. A leírásból nem derül ki, hogy te mit tettél rosszul, vagy egyáltalán a te oldaladról mi volt a dolog, ami ide vezetett.


Az itteni válaszokkal csak strigulázni lehet, és valaki mellé odaállnak a kommentelők. De a leírásodból annyi látszik hogy a semmire (!) történt egy durva reagálás. Szóval ez így nem reális...

2018. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Mesélj még!


Ilyen egy igazi jó kapcsolat, késsel szoktátok kergetni egymást vagy egyelőre csak a verbális részeknél tartotok?

2018. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5ös válaszoló: az előzmény az volt, hogy azt válaszoltam, hogy "persze" és indultam a konyhába:D ez a férjem meglátása szerint nem volt elég kedves.

6os: ennyire azért nem durva a helyzet. csak gyakran olyan szavakkal illet amiket nem tudok hova tenni...

2018. aug. 4. 20:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy "persze" önmagában nem reális arra, hogy ordítva elzavarsz valakit magad mellől. Az én párom volt olyan, hogy a megjegyzéseivel, a sóhajaival teljesen kiidegelt. Az előzmény sok ilyen év volt. Ezt máshol is látom.


Szerintem te szeretnél már dolgokat, és amúgy is haragszol rá más okok miatt is, ő meg csesztetve érzi magát, mert talán nincs kedve/ereje ezekhez.

2018. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél hisztis?

Örüljön, hogy vittél be neki, holott ő is kitalált volna a konyháig. Az ilyen hülyével nem szenvednék. De olyannal se, aki rám merészel ordítani

2018. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el ki mit mondott és gondold végig 1x normálisan,


hogy milyen életet képzelsz el magadnak,

ki mellett akarsz élni

boldog vagy e ott abban a házban

minden nap alig várod , hogy lásd e másikat?

vele zuhannál e le a sivatagban

tőle akarnál e gyereket

és ezt akarod e csinálni egész hátralevő életedben?


Ez általános kérdés, ami bárkinek szólhat, de most kifejezetten neked.

2018. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!