Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mostanában eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mostanában eléggé hisztis lett Mindenen felkapja a vizet ?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk és megkérdeztem, hogy hogy dolgozik másnap, erre elkezdett üvölteni velem, hogy jó lenne ha oda figyelnék stb stb, van elég baja, ramcsapta a telefont

Próbálok mindig a kedvében járni, de én is dolgozok elfelejtek egy két dolgot nem tudom mindig számon tartani hogy dolgozik vagy épp mit csinál azért kérdeztem meg.

És most nem beszél velem

Mit csináljak?



2018. júl. 24. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Semmit. Ilyen hisztérikával ne csinálj semmit. Ez a "nem beszélek veled" játék az óvodában még oké, felnőtt párkapcsolatban nincs helye. Ezzel együtt odafigyelhetnél jobban a barátnődre. Ha lukas az agyad, a telefonodban kell lennie naptárnak. Írd bele, amit elmond, mikor milyen programja van.
2018. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ezt a felnőtt párkapcsolatok kategóriájába akartad írni? Óvodai szint.


Barátnődnek van valami stresszfaktor most az életében, hogy ennyire "van elég baja", hogy megterheli, ha kétszer kell elmondania neked valamit? Ilyen rövid ismertető alapján nem sokat lehet mondani, hisz egyikőtöket sem ismerjük, sem a kapcsolatokat, de lehetséges, hogy:

- a barátnőd alapjáraton egy hisztis pcsa, de csak most jött ki belőle

- a barátnőd idegileg kezd tönkremenni valami miatt

- szar a kapcsolatotok, és a barátnőd úgy érzi, nem törődsz vele eleget, és az ilyen dolgok is azt jelzik számára, hogy nem figyelsz rá úgy, ahogy ő elvárná

- a barátnőd egy hulladék és neked nem kéne elviselni azt, hogy valaki így bánjon veled

- a barátnőd egocentrikus, ő semmit se tesz a kapcsolatotokban, de elvárja, hogy te tökéletesen viselkedj és mindig az ő kedvében járj

2018. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ő is mindig megkérdezi, hogy dolgozok mit csinálok,és még se robbanok fel, nem vagyok naptár hogy mindent megjegyezzek sőt tavkapcsolatban is élünk így mégnehezebb

Folyamatosan kérdezem érdeklődők felé

2018. júl. 24. 11:07
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Nőként osztom az egyes válaszoló véleményét. Mi lenne ha most te hisztiznél mindenen?
2018. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mindig a kedvében járok virágok, vacsorák, kisebb ajándékok mert szeretem nagyon de ez a mostani cirkuszai kiakasztanak hogy csak neki vannak bajai, apukajaval is összeveszett és észre vehetnem hogy van valami.baja ezt mondta...
2018. júl. 24. 11:10
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Hát ne haragudj, de néha kiborul az ember, mikor nonstop hülyékkel van körülvéve, ott a munka, család, minden, és jön valaki, akinek a szájába kell rágni minden egyes infót... az exem is ilyen volt, rettenetesen fárasztó volt, hiába beszéltünk meg valamit már 4x, csak meg kellett kérdeznie ötödszörre is...

Oké, hogy te nem vagy naptár, senki se az, de akkor miért nem VESZEL egy naptárat? Nekem is rövid az eszem, úgyhogy vettem zsebnaptárat (vagy mostmár mindenkinek a zsebében ott lapul az okosteló, benne naptárral) és mindent beleírok, ami megjegyeznivaló.

Nem olyan nehéz azért :D


Aztán persze lehet, hogy tényleg ő a hisztis, de arra a verzióra már kaptál több választ, én gondoltam, megmutatom más szemszögből.

Min vesztetek még össze? Mármint milyen jellegű dolgokon? Ez pl az, hogy figyelmetlen vagy vele. És még mi baja van veled? Mennyi valóságalapja lehet?

2018. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azon hogy néha érezhetném meg tudhatnám miért van baja stb
2018. júl. 24. 11:44
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Látom a realitás még mindig távol áll ettől az oldaltól, hogy ismét törölve lett a válaszom.
2018. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De ki törli ki?
2018. júl. 24. 11:48
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

1 az ő dolgát tudja már ő

2 ha érdeke fűződik hozzá, hogy a kérdező tudja, akkor tudása, ne rinyáljon

3 "tudnia kéne..." ja. Távkapcsolatban, úgy, hogy rábakkodják a telefont, ha próbál tájékozódni.


Ezt is megette a fene, mert nem osztották neki kellő mennyiségű pofont a szülei a megfelelő időben. Kérdező, te eldöntheted, hogy mit szeretnél. Boxzsáknak lenni vagy átmenetileg egyedül.

32/f

2018. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!