Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom már csak ürítésre használ?

Figyelt kérdés
Már évek óta rossz a szex köztünk, igazából nagyon ritkán már visz bele bármit, és nyújt valamit. Utóbbi időkben meg már úgy érzem csak megdug, semmi romantikát nem visz már bele. Úgy érzem valami tárgy vagyok neki.
2018. aug. 12. 11:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress újat. GG
2018. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem emberek hogy képesek így beszélni saját magukról vagy embertársaikról.
2018. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál erről beszélni vele? Ha igen, és semmi változás, akkor bizony valamit változtatni kell, feltéve, hogy akarsz változtatni. Én nem vártam volna évekig, az biztos.
2018. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Szakits, keress mast. Meglatod lesz aki a tenyeren fog hordozni
2018. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
És te mit viszel bele? Netán csak szexuális segédeszközként használod őt? Ha nem boldogultok együtt, keressetek szakembert!
2018. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha beszélek vele csak kifogások, nem lehet vele beszélni.
2018. aug. 12. 12:00
 7/17 anonim ***** válasza:
#6 Ha nem partner a beszélgetésben, akkor viszont egyoldalúan tudod megoldani a problémát. Ha már nem szereted, elmehetsz, ha szereted valamennire, akkor is, hiszen láthatóan nincs közöttetek bizalmi, intim viszony. Ha csak vársz, nem történik semmi, de akkor meg nem kell panaszkodni.
2018. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Akivel nem lehet kommunikálni, azzal nem szabad párkapcsolatot létesíteni.
2018. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az első években nem volt ilyen, honnan tudtam volna. Mindent meglehetett vele beszélni?
2018. aug. 12. 12:13
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden megoldható szerintem, ha a felek akarják, és beszélnek róla. A te párod már annyira sem méltat, hogy elmondja, mit gondol, vagy érez. Én nem tudnék olyan párkapcsolatban élni, ahol nem működik a kommunikáció. A szexen lehet javítani, de minek, ha más sem működik?
2018. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!