Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ekkora titok?

Figyelt kérdés
Adott egy férj és egy feleség. 20 év házasság, 3 gyerek. A feleség hetente 3 napra eltűnik, aludni sem megy haza. Az összes családtagját letiltotta a facebookról(köztük engem is, gyerekeit stb)Folyamatosan elvonul telefonálni. Viszont mindenkinek dirigál. Mindennek úgy kell történnie ahogy ő akarja. Mindenkit átver. Gyerekeinek nem vesz semmit, mindent megcsináltat velük. Aztán lelép egyedül nyaralni 1 hétre, viszi a kocsit is. Mi meg ott szenvedünk, hogy most akkor mi van? Mindent megcsinálunk helyette stb stb. Én szeretőre gondolnék, de nem igaz, hogy a férj nem képes lépni. 16-17 éve van ez. Nem érdekel mások magánélete, de hogy családon belül ez van. Beszélni nem lehet róla, senki nem tud semmiről. Legalábbis a gyerekek 100, hogy nem, ők is csak találgatnak. Mondjuk nem is olyan gyerekek, legkisebb is már 15 éves nagylány.
2018. aug. 13. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Te most ki vagy a történetben? Amúgy meg ha ki is derül, hogy szeretője van, akkor is mi változik? Amúgy 90% hogy van valakije.

Na meg egy nyomorék senki a nő.

2018. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez akkora kamu mint a ház:DD


Húsz év házasságban nincs olyan, hogy valaki lelép és egyedül nyaralgat, bár mennyi időre is. Vagy együtt mennek(ha mennek) vagy egyik se.


*Gyerekeinek nem vesz semmit, mindent megcsináltat velük.


Ez meg külön megér pár mondatot:DD Te légyszíves, add már meg az elérhetőségét az illetőnek, hogy pontról pontra kikérdezzem, hogy mit hogy csinál, mert hogy több mint 20 év alatt 3 gyerekkel nem tudtam ezt és így elérni,és nekem kell mindent megcsinálnom, az tuti. Persze néha hol egyik, hol másik besegit de még sem ugyan az:D

2018. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

2+

*viszi a kocsit is.


Tizen sok éve nincs kocsink:D


*Folyamatosan elvonul telefonálni.


Ha szerencsétlennek ilyen a munkája, akkor mit csináljon?:DD maradjopn csendbe?:DD


* Viszont mindenkinek dirigál.


Ha nem is dirigál, de jó ha az ember megkövetel ezt azt, ennyi különböző emberke esetébe:DD Nem árt a rend, fegyelem. Katonáéknál is ez van, csak így tudják fentt tartani.


*Mindenkit átver.


Mindenki magából indul ki, az tuti. Az átverés nagy családok esetében 100% nem működne, előbb mint utóbb borulna a bili, 1-2 hónbapon belül.


*Az összes családtagját letiltotta a facebookról


Én tiltottam már le a hugomat, meg annak a fazonját/élettársát, mert meg van róluk a véleményem, tömören.


*Legalábbis a gyerekek 100, hogy nem, ők is csak találgatnak.


A gyerekek köszönik szépen, nagyon jól vannak, és abszolút nem mondják azt amit te itt próbálsz súgalni:D



De egyébként köszi, mert sikerült vidám perceket szerezned:XDD

2018. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. Valószínű 10 perc szabadidőmbe kitalálok 1 ilyen sztorit, hogy szórakozzak rajta.
2018. aug. 13. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
4 Ha beteg az agyad, azon egyféle képpen tudsz csak segíteni: elmész orvoshoz, és kikezelteted magadból azt mérhetetlen irigy gyűlöletet amit afelé a nő felé érzel, akinekk mindenére írigy vagy, és akiról minden hazug mocskot próbálsz elhinteni.Alaptalanul, pusztán féltékenységből, mert a férjének nem kellesz, és sosem fogsz:D
2018. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2.3.5. Válaszoló! Te most vagy félreértettél valamit vagy én nem tudom. Minek veszed magadra a dolgokat mikor nem rólad szól a kérdés? Minek vádolsz mikor nem élsz ebbe benne? Minek kötsz bele mindenembe? Na és a férje?? Hallod rokonok vagyunk ne nevetess már.
2018. aug. 13. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6 Hát tudod az ilyen rokonytól jobb távol, mint közel:DD gondolom nem véletlenül vagy tiltás alatt:D
2018. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te ki vagy a sztoriban kérdező?


Ha a férj, akkor válj el, ha kívülálló, akkor meg holtmindegy neked, nem? Lehet nyílt titok a szeretője, lehet a férjnek is van, csak nem tolja ilyen nyilvánosan.

A gyerekeket meg nem avatják bele.



29n

2018. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet beteg es valami kezelesre jar vagy az o rokona beteg es segiti..ilyenekre nem gondoltok? Mindig csak a szereto meg rosszindulat...
2018. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!