Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a "pasim, , minden harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a "pasim, , minden harmadik-negyedik nap keres, akkor szerintetek komolyan gondol?

Figyelt kérdés
Még nagyon a kapcsolat elején vagyunk, és nem szeretnék rákattani, azért sem akarom neki szóvá tenni, de szerintem ez nagyon kevés. Már azon gondolkodom néha, hogy hagyom az egészet..22/l
2018. aug. 14. 19:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

100 km???? Viccelsz??? Ne viccelj. Jézusom. 100 km az semmi.

22 évesen nem kéne ilyenekre pazarolnod az időd.

Akit érdekelsz, az ennél jóval többször fog keresni.

2018. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy komolyan gondolja. Nekem az összes olyan pasim így viselkedett aki nem akart komoly kapcsolatot ,csak épp ezt nem közölték. Csak 3-4 5 napig eszükbe sem jutott élek e. Èn hamar meguntam ezeket, pàr hét utàn dobva lettek. A férjem ezzel szemben minden nap keresett, óràkig beszélgettünk esténként amikor épp nem talàlkoztunk. De eleve sok időt töltöttünk együtt. Az első 3 randi utàn ( 2 hét alatt), heti 4-5 napot folyamatosan együtt voltunk. Alig vàrtuk az összeköltözést (1év utàn), és az esküvőnket is ( fél évre rà). Mikor még csak ismerkedtünk 18 napig online, akkor is minden nap keresett.Ő komolyan gondolta és úgy is viselkedett velem. 7. éve vagyunk hàzasok de mai napig felhív minden nap , munka közben, hogy minden oké- e, vagy én hívom őt pàr percre.
2018. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Dehogy gondol. Én kapcsolat elején pont elutaztam egy másik országba (közel 2000km) huzamosabb időre. Minden nap beszéltünk, 2 naponta telefonon is, napközben alkalmanként képet küldtünk arról mit is csinálunk.


Ne pazarold rá az idődet.

2018. aug. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "csak"szeretőm van, de sűrübben találkozunk mint 3-4 nap. Beszélni meg minden nap beszélünk, pedig nem friss kapcsolat.

Fiatal vagy még, találsz jobbat, ne pazarold az időd egy ilyen tahóra.

2018. aug. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Dobni fogom,aki komolyan gondol, az nem így viselkedik. :)
2018. aug. 15. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!