Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, hogyan mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, hogyan mondjam el a páromnak, aki még nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam kettő tesztet, mindkettő pozitív lett. Kicsit meglepődtem, de én örülök neki. Viszont a párom biztosan ki fog akadni, mondani fogja, hogy vettessem el, de én abortusz ellenes vagyok. Örökbe adni sem szeretném, mi lenne a jó megoldás? A párom 28, én 26 éves vagyok és mindketten rendes munkahellyel rendelkezünk, jól is keresünk viszonylag, 6 éve vagyunk együtt abból 4 éve pedig már együtt lakunk.

2018. aug. 15. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
39%
Tudtad h nem akar,miért nem védekeztél,v direkt felejtettél el,és kész tények elé állitod.. Miért nem olyannal vagy aki gyereket akar? Komolyan idegenek gyereket csinálnak,együtt laknak évekig..
2018. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem egyenesen és őszintén mondd el neki, hogy mi a helyzet. Azt is, hogy te meg szeretnéd tartani, de minthogy ráerőltetni nem tudod/akarod (gondolom), ezért nyilván benne vagy abban is, hogy ő lemondjon az apaságról, de akkor ugye automatikusan szakítás és hasonlók is benne vannak a képben.


Egyébként szerintem a legtöbb ilyen pasi amikor kész tények elé állítják őket, hirtelen átértékeli a dolgot, és már annyira nem is erőlteti ezt az abortusz dolgot. Sokan vannak, akik ha nem is szívből örülnek, de azért nem utálják a gondolatot, és 9 hónap alatt azért felnőnek a feladathoz ők is.


Gratula a babához! :) Szerintem ez jó dolog, én szeretném meglepetésnek megélni a babavárást, kár, hogy mi rendesen védekezünk.

2018. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem trollkodás, nem vagyok tizenéves. Azért mertül fel az örökbe adás/abortusz, mert a párom biztos ezeket fogja javasolni. Mondjuk én egyiket sem hagynám, előbb hagynám faképnél őt.

A védekezésnél igazatok van, egyszerűen csak úgy megtörtént és ez lett belőle. Remélem azért minden rendben fog menni ezzel kapcsolatban. És őszintén én egyáltalán nem bánom, rettentő boldog vagyok. :)

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!

2018. aug. 15. 22:19
 14/84 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom jol keres. Milyen érdekes jol kereső férfiak melett egyből becsuszik a babóca csorok melett meg évekg nem..
2018. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
48%
Ugy megtörtént,ja hát akkor magadra vess hogy egyedül neveled fel..
2018. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 A kérdező kommentje:
11-es. Szerinted csak a nő dolga a védekezésre figyelni? Nem állítom kész tények elé, ha arról van szó, akkor megoldom én egyedül is a gyerek felnevelését, nem erőszakolok rá egy babát, vagyok olyan talpraesett, hogy megoldjam egyedül.
2018. aug. 15. 22:22
 17/84 A kérdező kommentje:
Nem egyből csúszott be a baba, 6 év alatt egyszer ha nem védekeztünk.+ szerelemből vagyunk együtt, nem a pénzre hajtok.
2018. aug. 15. 22:24
 18/84 anonim ***** válasza:
63%

"egyszerűen csak úgy megtörtént és ez lett belőle" ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ


Uh te jó Isten.

Egy ember életéről döntesz. Ez nem annyiból áll, hogy megszülöd és majd csak úgy történnek a dolgok szépen, rendben...



Na, de ezen kívül remélem majd jól alakul a dolog és fogod bírni, a gyerek érdekében is.

2018. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
35%
Az van h te babát akarsz ,ennyi,tök mindegy kitől szerintem,azért habzik most a szád az ellenvéleményekre.. Mifelénk ez közös döntés a párkapcsolatban,megbeszéljük,nem az van h Az egyik fél babázni akar és lesz baba,a másik meg ott van disznek..
2018. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
44%

Ha annyira nem tervezte volna a gyereket,akkor biztos,hogy húzott volna gumit,mondjuk téged sem értelek,mert ha megbeszélitek,hogy még vártok a gyerekvállalással,akkor neked is ugyanolyan felelősséged van a védekezés terén,mint neki.

Én csak a gyereket sajnálom.

2018. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!