Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, hogyan mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, hogyan mondjam el a páromnak, aki még nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam kettő tesztet, mindkettő pozitív lett. Kicsit meglepődtem, de én örülök neki. Viszont a párom biztosan ki fog akadni, mondani fogja, hogy vettessem el, de én abortusz ellenes vagyok. Örökbe adni sem szeretném, mi lenne a jó megoldás? A párom 28, én 26 éves vagyok és mindketten rendes munkahellyel rendelkezünk, jól is keresünk viszonylag, 6 éve vagyunk együtt abból 4 éve pedig már együtt lakunk.

2018. aug. 15. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
60%
Ritka önző dolog lenne úgy megtartani, ha ő nem akarja, és ezt nőként mondom. Ha elhagy, fizetheti a gyerektartást, ha nem érdekli a gyerek, akkor ő sérül, hogy miért nincs apja, ha veled marad, akkor felborul az egész élete, és gyakorlatilag az ő saját életében eltervezett dolgait vágod ketté. Ebbe nem kényszeríthetsz bele két embert, mert neked így keves a dolog.
2018. aug. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen menjen sperma bankba..
2018. aug. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
44%

Először is gratulálok a gyermekedhez!

Másrészt teljesen egyetértek veled. Ha nem kell neki a baba, menjen Isten hírével!

Nem csak a te dolgod a védekezés.

Az utolsóelőtti baromságot ír. Ha megtartod, nem önzés, hanem normális. Hiszen ő a te kisbabád. A pasi meg....ha felmerül benne az abortusz gondolata, gáz egy fickó lehet. Ne lesz érte nagy kár.

2018. aug. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
96%
Úgy mondd el, ahogy leírtad az egyik kommentedben, hogy emlékszel rá, amikor nem védekeztünk? Ez lett eredménye és akkor mutasd meg neki a pozitív terhességi tesztet.
2018. aug. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
79%
Nőként mondom a következőt: ha nem akarom, hogy teherbeejtsenek nincs olyan, hogy véletlen. Gyanítom a kérdező úgy volt vele, hogy ha sikerül akkor majd lesz valahogy, remélhetőleg valahogy elfogadja a pasi. Hogy lehet az, hogy szeretkezésnél véletlenül belédélvez? Úgy, hogy nem szedsz fogamzásgátlót és nincs gumi? :D Egy 6 éves kapcsolatban ez elég fura. Vagy ha szedsz tablettát véletlen kihagytad? Megszakításosnál pedig minimális az esély. Sose értettem, hogy lehet véletlen teherbeesni. Azért ez nem olyan egyszerű. :D Itt mind a két fél hibás, a férfinak vállalni kell a felelősséget ugyanúgy.
2018. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom a többi válaszadó miért küldene téged a pokolra... Ne is hallgass rájuk! Ez van, egyszer nem védekeztek, akkor könnyen megtörténhet az ilyesmi. Fogd fel úgy, hogy a sors/Isten is ezt akarja. Nyilvánvalóan a párod is tisztában van a biológiával, nem fogja akkora meglepetésként érni.

A helyedben én is megtartanám a babát, bármi is lesz. És normális dolog, ha boldog vagy! Majd megbékél ő is a gondolattal, ha szeret téged. Ha nem, akkor meg később se kellett volna neki gyerek tőled, az biztos!

Sok örömet és kitartást kívánok neked!

30/nő

2018. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
Tegnap reggel csináltad a tesztet és még éjfél fele se mondtad el?
2018. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
40%

Na ezért is örülök, hogy nem férfi vagyok. A nő gondol egyet, teherbe ejteti magát, és tönkre teszi a férfi életét akár. Mi az, hogy a férfi miért nem gondol a védekezésre? B.meg, ha én párkapcsolatban élek, és abban egyezünk meg, hogy fogamzásgátlót szedek, akkor az van. Amúgy, is ki a franc akar óvszerben szexelni? Kényelmetlen, undorító a tapintása, semmit se lehet benne érezni, és egy normalis mértékű szexuális élet fenntartásához rohadt drága is.


Nevetséges, hogy még a férfi a szemét, hogy meg mert bízni a pájában. Szívből gyűlölném anyámat, ha amiatt nem lenne apám, mert ő full jogosan nem vállát engem, az árverést, csak azért mert anyám meg akarta fogni, vagy lusta volt olyat Kerényi, aki valóban akar.


Nincs jogod erőszakkal megváltoztatni egy ember élet szemléletét. Önző, gusztustalan ember vagy kérdező. Ha ő karrierista, akkor ki vagy te kis csitri, hogy ebben meggátold, főleg, ha világosan megmondta, hogy nem akar gyereket? Miért nem keresel olyat aki akar. Szívből remélem, hogy nem vagy terhes, és a párod elhagy.

2018. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
86%
Ha annyira nem akarna gyereket, védekezne a pasi.
2018. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
88%
58-as, a kérdező leírta korábban, hogy nem tud fogamzásgátlót szedni egészségügyi okokból. Ilyenkor marad az óvszer. A pasi ugyanúgy hibás, mert tudta, hogy a kérdező nem szedhet hormont, és mindig óvszerben kell csinálnia, ha nem akar gyereket. Egyiküknek sem jutott eszébe felhúzni, ugyanúgy hibásak.
2018. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!