Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, hogyan mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, hogyan mondjam el a páromnak, aki még nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam kettő tesztet, mindkettő pozitív lett. Kicsit meglepődtem, de én örülök neki. Viszont a párom biztosan ki fog akadni, mondani fogja, hogy vettessem el, de én abortusz ellenes vagyok. Örökbe adni sem szeretném, mi lenne a jó megoldás? A párom 28, én 26 éves vagyok és mindketten rendes munkahellyel rendelkezünk, jól is keresünk viszonylag, 6 éve vagyunk együtt abból 4 éve pedig már együtt lakunk.

2018. aug. 15. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
18%
Kedves 35os, mosd ki a szádat hóval... Egy növekedőben lévő életről hogy van képed ilyet mondani?
2018. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
79%

lol. már 6 éves kapcsolatban is azért vannak a nők ezek szerint, hogy aztán teherbe essenek és ezzel ráerőltessék magukat a jól kereső férfire. :D

van olyan dolog, ami az itteni fogyatékosok szerint nem azért történik a világban, hogy a nők elvegyék a férfiak pénzét? :D

2018. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 A kérdező kommentje:

Kedves 32-es. Akkor magamra vetek, van aki támogat ebben az egészben. Szeretem a párom, nem okoznék neki direkt ilyen "gondot". Igen, millió fajta védekezési módszer van, figyeltem anno biológia órán. De neked elmondták, hogy néhány nőnél a fogamzásgátló maga a pokol? Mellékhatások, néhol allergia,depresszió, majd pánikbetegség, fejfájás, magas vérnyomás, émelygés és még sorolhatnám? A párom mind tudja ezeket, mikor elkezdtem szedni a "bogyót",

depressziós lettem, majd pánikbeteg. Tudod mennyi időbe telt mire helyrejöttem? Még a kapcsolatunk 2. évében megbeszéltük, hogy több fogamzásgátló nem lesz, így tehát maradtunk a guminál. Aztán nemrég romantikáztunk, és szerelmeskedtünk de a pillanat hevében elfelejtettünk védekezni. A barátom fejében meg sem fordult még az, hogy esetleg ez lett/lesz belőle. És hidd el, nem csak nekünk "csúszott" be.


Köszönöm mindenkinek aki válaszolt valamelyest formában! :)

Mindenképp leírom, hogy mit reagált rá a barátom!

2018. aug. 15. 23:22
 44/84 anonim ***** válasza:
21%
Akkor nem kell szexelni,vannak ám gyerek mentes pozok is ha annyira rossz a bogyotol.. Akarni kell.
2018. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
2%

"Egy növekedőben lévő életről hogy van képed ilyet mondani?"


Aki te lennél, full retard 84%-os?

2018. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
17%
Nem neked írtam, haverom, bocsánat! Kivételesen nem akadt veled problemam😘
2018. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
45%
Minél előbb mond el neki. De egyedül is el tudnád tartani és felnevelni a gyereket? Mert senkire nem lehet rákényszeríteni egy gyereket, ha egyszer nem akarja, akkor nem akarja. Ezzel nem fogsz tudni mit csinálni. Én személy szerint biztosan szakitanék, ha a páromnak fontosabb lenne egy embrió nálam és az egyutt töltött 6 évnél, közös emlékeknél, szép pillanatoknal, mondom ezt nőként!
2018. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 A kérdező kommentje:

Természetesen egyedül is lenne rá anyagi keretem.

Én is nehezen hagynám el a párom, hiszen 6 év ahogy mondod, az csak tele van szép és jó emlékekkel, főleg, hogy nagyon szeretem. Viszont azzal a tudattal nem tudnék együtt élni, hogy elvetettem egy kisbabát/örökbe adtam, majd később úgymond lenne "még egy", ha a párom is szeretné. Sajnos nagyon érzékeny vagyok az ilyen helyzetekre, ebből kifolyólag tartok ezektől a megoldásoktól.

2018. aug. 15. 23:51
 49/84 anonim ***** válasza:
15%
Mondd azt, hogy a postástól van. Akkor biztos nem lesz mérges.
2018. aug. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem olyat kerestél aki gyereket akar,egymás idejét huzzák az ilyen én babát akarok én nem akarok babát párok.. Baba meg jön érdekes modon ezekben gyorsan, más meg meddő.. És kb az egyik fél a hátára kivánja púpnak csóri picit.. Ha meg szeretnéd a párod nem igy estél volna teherbe hátulrol támadva. Ebből nem jösz ki jol,max a kapcsolatvol leszel dobva.
2018. aug. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!