Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal 10 hónapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33Éva kérdése:

A pasimmal 10 hónapja vagyok de azt mondta nem szerelmes hanem szeret mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyok vele egész végig ugy éreztem szerelmes és mondta hogy szeretlek de most kérdeztem rá szerelmes e belém azt mondta nem,csak szeret.Mert hogy belőle már rég kiőlték a szerelmet.Mitcsináljak várjak hátha belém szeret vagy szakitsak vele?
2018. aug. 16. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem keress egy értelmező kéziszótárt.
2018. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
10 hónap alatt abszolút nem esett le, hogy ez nem szerelem részéről? Fura. Nem tudom, csak én vagyok olyan, hogy először szerelmet kell, hogy érezzek és csak azután vagyok képes kapcsolatba lépni egy nővel? Hm...10 hónap alatt csak szerelmes lett volna már beléd, ha az elején nem is volt. Neked kell tudnod, hogy ez elég-e, vagy többre vágysz. Nem biztos, hogy egy perzselő szerelem annyival többet adna, mert ott több az esély a heves vitákra is a felfokozott érzéskavalkád miatt. A régi öregek azt mondták nekem, a lassú, szunnyadó szerelem a tartósabb, azt vallották, idővel majd jobban, mélyebben megszeretik egymást. Más kérdés, hogy adott embernek ez kielégítő-e vagy vágyik a szenvedélyre, tűzre. Beszélj vele!
2018. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont hogy az első 10 honapban kene lennie a lángoló lila ködös biokémias szerelmnek

Szerintem a szeretet ilyenkor gyengébb mint a mindnet elsöprő szerelem

Tüzes szerelemből lesz szeretet

N

2018. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
A belőle rég kiölték a szerelmet, az azt jelenti, hogy nincs túl az illetőn.
2018. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már volt ez a kérdés.
2018. aug. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk ugyanez, csak éppen évek múltán hangzott el a fenti kijelentés.

Én arra jutottam (persze, kellő kiborulás után), hogy csak mások a fogalmaink, mert ha egyszer végig azt érezteti, hogy szeret... nos, akkor szeret. Nekem ez már szerelem, ő meg csak a lila ködöt hívja annak, na bumm, attól még ugyanarról az érzésről beszélünk mindketten. Mindegy, hogy hívja.

Mi azóta is együtt vagyunk, nincs gond.

2018. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!