Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem 2 emberbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem 2 emberbe vagyok szerelmes. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Lassan 11 hónapja vagyok együtt a mostani barátommal. Sosem volt még ilyen komoly kapcsolatom, nagyon szeretem őt. De mint minden kapcsolat, ez sem tökéletes. Mindenkire féltékeny aki fiúból van es jóban vagyok vele. Mindig amikor bulizni megyek beszámolót kér arról hogy nyomultak e, hányan nyomultak rám és hogy csináltak e valami olyat. Ha azt mondom hogy nem, akkor nem hiszi el, ha meg nyomultak akkor totálisan kiakad. De hát nem mindegy? Én nem csinálok semmit, az lenne a baj ha én nyomulnék valakire, nem? Úgy érzem nem bízik bennem,ami rosszul esik de ettől függetlenül szeretem. Csak most egy kicsit meggyengült a kapcsolatunk, és velem is baj van. Megismertem egy pasit, akit nagyon kezdek kedvelni...de nem kéne..éppen mostanában költöznénk össze a barátommal, egy suliba fogunk járni ezért döntöttünk úgy hogy kolesz helyett albérletbe leszünk. Ettől eleve tartok egy picit mert még korainak tartom az összeköltözést de ő nagyon szeretné..és még közbejön a pasi akit kezdek megkedvelni..de nem ismerem olyan régóta, az is lehet hogy csak valami fellángolás féle...össze vagyok zavarodva teljesen..mit kéne tennem?
2018. aug. 4. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne még összeköltözni, mert ő erőlteti.

Ordít a kérdésedből, hogy te élnél, ő visszahúz.

Meg kéne ismerned a másik pasit, hogy eldönthesd, mit akarsz. De addig nem kéne összeköltözni. Minek előrelépni, ha a jelenlegi helyzetben se vagy biztos?

2018. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire féltékeny, már azért sem szerencsés vele hosszútávra tervezni. A féltékenység nem jó dolog, valami mindig van a háttérben.
2018. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el. De csak a kérdésre válaszolva,ilyen nincs,egyiket se szereted akkor. Ha az elsőt szeretted volna,eszedbe se jut a másik,az újdonság varázsa az meg,semmi több.
2018. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!