Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz helyzetben vagyok, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzetben vagyok, mint a kapcsolatom is. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Mi most költöztünk össze 2hónapja , szüleim segítségével, de 4éve vagyunk együtt.



Érzelmileg én sem vagyok jól. Márciusban volt kollégám miatt el kellett jönnöm a munkahelyemrol ahol szerettek és imádtam csinálni. Ezt még mindig nem dolgoztam fel. A munkahelyi zaklatás miatt több kilót fogytam, feszült ideges voltam, nem figyeltem senkire.



Össze költözés után szüleim folyamatosan mondják hogy ne hagyjam magam kihasználni, figyeljek a pénzre, mert barátnőmmel szemben van egy sejtesuk de nem mondják el mi.. Én nem látom hogy a hátam mögött szorna a pénzt, de mégis elbizonytalanit mert mi van ha csak én nem látok amit más igen.. Még a netbankjat is meg mutatta de akkor is vitázunk ezen..


Már mar hibának gondolom az össze költözést.


Anyu ha barátnőmrol beszél mindig mondja neki nem kell tudnia miről beszélünk de mondta nekem h butának tartja páromat..



Párom mesélte hogy anyu kijelentette hogy ő csak egy megtűrt személy, és sosem lesz önálló..



Ezek miatt rideg tavolaagtarto lettem, amit barátnőm szóvá tett, meg h anyám telebeszelte a fejem..



Sokat dolgozik, dolgozunk emiatt közös dolgaink sincsenek igazán, ezt ő jelezte is h nem jó így.. Mondta hogy nem kapcsolatnak érzi a viszonyunkat, belefaradt h tegyen érte..



Március óta a családi vállalkozásban dolgozok, kettő van, hol ide hol amoda mondják anyuék h mennem kell. Ők azt akarják h ebben dolgozzak, de én ezt muszajnak érzem, ide oda rángatnak. Hiába mondom hogy nem akarom Nem élvezem amit csinálok, igaz kotetlenebb mint egy munkahely..


2018. aug. 17. 18:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Barátnőm sőt semmi nem érdekel igazán, fásult egyhangú vagyok. Tök értéketlennek érzem magam, Olyan mintha valami robot lennék..


Minden napom ugyanez : éjjel hazajovok a vállalkozásbol, alszok kicsit 3-4 órát, majd kelek magamban rágodok h mit csináljak, mihez kezdjek magammal, vajon igazak a feltetelezeseik a barátnőmmel kapcsolatban? - és utána szólnak apuek hova kell mennem.. Este ugyanez.. csak hazáér barátnőm..

2018. aug. 17. 18:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Téged ugy rángatnak a szüleid mint egy marionettbábut.


Ilyen az amikor bolhát tesznek az ember fülébe es az szép lassan szétszed egy jo párkapcsolatot. Azt még nem tanultad meg hogy egy kapcsolatot védeni kell kulonben mindenki szétszedheti.

Nem felnőtt párkapcsolat igy még ez. Ez nem szövetség.

2018. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kedves családod a párod ellen akar fordítani. Nem szeretik és azt akarják hogy a pici fiacskájuk menjen haza hozzájuk. Ráadásul hagyod is magad hogy anyuci kénye kedve szerint rángasson ide oda. Nem férfi vagy hanem egy gyerek. Állj már végre a sarkadra. Nem csodálom hogy a barátnőd megunta ezt. Jah a másik meg hogy 4 évig nem használt ki nem szórta a pénzed most meg hirtelen anya ötlete hogy vigyázz mert ki fog zsebelni. Rendes anyud van de komolyan...
2018. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha te úgy gondolod, hogy nem szórja a hátad mögött a pénzt akkor miért hallgatsz anyádra?

S te, hogy reagáltad le amikor a barátnőd elmondta, hogy anyád előadta a lopott holmit, hogy csak megtűrt személy? Mondtad, h óóó az anyu csak viccel... egy egy anyu valóban nagyon vicces, az én anyósom is ilyen vicces volt, amíg a fia rá nem jött, hogy mire megy ki a játék, azóta magában viccelődik. Meg, hogy buta... mindenki nem lehet olyan okos, az a fontos te mit gondolsz magadtól, nem azt amit próbál anyukád belebogarazni a fejedbe. 4 éve vagy vele, eddig csak tudod, hogy buta-e, vagy, hogy mire költi a pénzt. Ha sejtése van, hogy kihasznál, miért nem adja elő mire gondol pontosan?...lehet csak várja, hogy a barátnőd vegyen egy vázát, hogy tudja mondani ééén, ÉÉÉN megmondtam kisfiam!!

S miért kell ide oda rohangálni, döntsd el, vagy döntsék el melyikben akarják, hogy dolgozz, egy seggel nem lehet két lovat megülni.


Anyucikád azt szeretné, ha eltűnne a barátnőd, te meg mennél haza hozzá, ha reggeltől estig rángatnak akkor úgyse sok időd marad nőzni s maradsz otthon anyuci pici fia.

2018. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az előttem szólóknak igaza van, de ezt te is tudod, már akkor tudtad, amikor megfogalmaztad a kérdést. Dróton rángatnak, a barátnőd ellen hangolnak, te meg őrlődsz közöttük, és már depresszív tüneteid is vannak, mert meg akarsz felelni, holott nincs örömöd sem a munkádban, sem a magánéletedben. Döntsd el, mi a fontos, és kezdj el aszerint élni, mert egyszercsak azt veszed észre, hogy elrepültek az évek.
2018. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!