Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok kokainozna?

Figyelt kérdés
Stresszes, megterhelő munka miatt kokaint fogyasztana. Hogyan reagálnátok ha kiderülne?
2018. aug. 17. 20:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#7 a kokain az amúgy nem a heroin, nem tudom hogy csak trollkodtál-e
2018. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Inkább csak stresszesebbnek látom, tudtam nem egyszerű a munkája, de nem gondoltam volna tönkreteszi és idáig megy. Agressziót nem tapasztaltam, felém nem lenne agresszív ismerem. 4 éve vagyunk együtt. Az elején nem volt ennyi munkája.
2018. aug. 17. 21:38
 13/21 anonim ***** válasza:

„felém nem lenne agresszív ismerem”

Nem akarlak megbántani, de teljesen mindegy, hogy mennyire hiszed azt, hogy ismered, vagy, hogy eddig hogyan viselkedett veled, nem véletlenül hívják a drogokat tudatmódosító szereknek. A kokain az agyban fejti ki a hatását, ezért először az eufória jelentkezik a szer használata után közvetlenül, később pedig jellemző a bizarr, kiszámíthatatlan viselkedés. Tehát gondolhatod te, hogy ismered, és soha nem bántana, azonban bizonyossággal nem állíthatod, ugyanis a kiszámíthatatlan viselkedése, és a módosult tudatállapota miatt akár agresszívvé is válhat.

2018. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem lenne a párom ilyen ember.
2018. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Sajnáljuk a drogosokat.
2018. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Vagy elmegy elvonora es soha tobbet nem drogozik, vagy vege a kapcsolatnak.
2018. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy végre találtam egy nőt, aki elég pénzt keres, hogy ne nekem kelljen mindent fizetnem (a kokó elég drága, nekem meg sosem volt még olyan varatnőm aki megengedhetett magának valami komolyabb luxust 😀)
2018. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz drogot használ a barátod. Ha el akar lazulni, ahhoz a kokain nem jó, mert elvileg felpörget.

32/f

2018. aug. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Dehogy zavarna, mindig ilyenre vágytam!


Viccet félretéve, azonnal kibsznm.

2018. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de felejelnteném illegális káítószer birtoklásért és fogyasztásért :D
2018. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!