Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez hülyeség volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hülyeség volt tőlem?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottam barátommal, mert más lánnyal csókolózott. Nagyon fájt, hogy megcsalt 3 év után. Pár hete kezdtem el találkozgatni egy fiúval akin látom fülig szerelmes belém, de én részemről ez nincs meg felé, egyszerűen nem tudok túllépni a volt barátomon mert még mindig annyira szeretem, és ez akkor jött rám igazán, mikor megakart csókolni a fiú és én elutasítottam. Nemrég felerestem a volt barátom, beszélgettünk és történt ami történt. Egyszerűen annyira boldog voltam megint vele és jó volt vele minden. Nagyon jó kapcsolatunk volt, mindent megtudtunk beszélni és mindig szamíthattam rá. Mit csináljak ha képtelen vagyok túltenni magam rajta? 19L
2018. aug. 18. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Menj vissza hozzá, legközelebb félre is kúr. Fiatalok vagytok, teljesen kizárt, hogy ne akarna élni. Szerintem hagyd.
2018. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál még mással, nem tudhatod, hogy más milyen, és ragaszkodsz ahhoz amit megszoktál.

Fiatal a barátod, ahogy te is.. lehet, hogy most (vagy már előtte is) eljutott oda, hogy mások is vannak a világon, nem csak te.

Várható, hogy lesz még ilyen kimozdulása.. ha el tudod viselni, meg megbízni benne ezek után, akkor menj vissza hozzá, de számíts ilyenre.. (meg arra, hogy egy idő után féltékeny leszel)

2018. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Legyél erős és ne találkozz vele ne beszélj vele... nem tudom miért hiszik az emberek hogy egy párkapcsolatot pár hét alatt ki lehet heverni...
2018. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A szerelem elmúlik. Így vagy úgy, de mindig elmúlik. Ha majd állandó kapcsolatod lesz, egy idő után már a szeretet fog összetartani benneteket - ami sokkal több a szerelemnél. De ehhez fel kell nőni.

Ha a felejtéshez az kell, akkor ne találkozz vele többet. Gyerekek voltatok még, amikor összejöttetek (19-3=16). A sztoriból úgy tűnik, meg se bánta. Az ilyeneket nagy ívben kerüld el a jövőben! Mindegyik össze fogja törni a szívedet.

Az első szerelmet soha nem fogod elfelejteni - évtizedekig akár megdobbanhat majd a szíved, ha meglátod. Egyetlen kivétel van: valaki, aki igazán értékel téged, tisztel és szeret és őt választod azért, hogy szeresd. De ehhez az kell, hogy önmagáért értékeld te is - és ne csak azért járj vele, mert valakivel járni kell. "2 hónap után már pár hete elkezdtél járni..." Hány nappal a szakítás után? És csodálkozol, hogy ez történt? Először el kéne engedni az elsőt, helyrejönni érzelmileg stb, aztán majd utána barátkozni, ismerkedni és a kiválasztottal járni. Hova rohansz? Vagy akkor ennyire könnyen vihető lennél te is? A kérdéseidből azért nekem nem ez jött le!

Hagyj időt magadnak, hogy túl legyél rajta, addig barátnőkkel menj csajos napra meg egyéb dolgokkal foglald el magad. A következő igazi is jönni fog idővel. Az ajándékok nem potyognak csak úgy az égből.

2018. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó.megmondta a tökéletes választ.Cselekedj igy.
2018. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenki ugat, megcsalás, oké, aláírom, DE!

Ügyfelem védelmében kérem megmagyarázni, hogy mi vezetett a csókhoz a másik lánnyal. Összevesztetek, részeg, fogadás, stb??

2018. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 HaEv ***** válasza:

Kedves #6-os Ügyvéd Úr Kérdező!

Egy nagyon egyszerű kérdésem lenne!

Ha én téged hátulról mellbe szúrnálak és ezzel sérülést okoznék neked - változtatna a sérüléseden az, hogy esetleg véletlenül estem el a nagykéssel pont feléd?

Az első kérdés az lett volna, hogy hogyan kerül nagykés egy olyan ember kezébe, aki nem képes megállni a lábán, nem?

Tehát a felelősségteljes kapcsolatra való alkalmassága kérdőjeleződött meg a Védencednek - innen már hiába próbáljuk fényezni a dolgot, jól nem jöttök ki belőle.

Ugyanis érett ember, aki őszintén szeret és nem csak használja a másikat - nem azért csókol meg valakit, mert áll a farka és lukat keres, hanem azért mert őszintén komolyan gondolja a másik iránti erőteljes érzést.

Megértem, hogy ez a tiszteletteljes, felnőttekre jellemző hozzáállás ma már nem divat, ezért nem is elterjedt, de azért szerintem mindenki aláírja, hogy ez lenne a normális. Még te is. Nem?

2018. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!