Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi létemre, egyedül viszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre, egyedül viszem a háztartárst. Hogyan lehetne ezen változtatni, hogy egyenlőbben osszuk el?

Figyelt kérdés

kb. 20 éves korom óta külön élek szüleimtől és ez idő alatt megtanultam magamról gondoskodni. Mosás, főzés, takarítás, bevásárlás stb. Párom a családi fészekből költözött hozzám 2 éve. Az első évben elég elfoglalt és stresszes volt, így vittem én tovább a haztartást, de egy éve már semmi akadája, hogy beszáljon. Mindig talál fontosabb dolgot, mint hogy legyen egy viszonylagos rend vagy hétvégn ebéd. Az egészből 4-8%-át veszi ki.


A kommunikációmmal lehet a baj. Mit válaszolnátok, ha párotok azt mondaná utál takarítani?


31F/30L



2018. aug. 19. 20:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Ilyet sem olvastam még, le a lalappal. A megoldás: kizárólag magadra moss és mosogass. Azért nem csinálja mert te megcsinálod. Mond meg neki mi a gond, ha nem érti, jöhet az előbbi. Pár barátot hivj át pluszban. Ha nagy a mosok, elszégyelli magát.
2018. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mit válaszolnátok, ha párotok azt mondaná utál takarítani?"


Ki szeret? Viszont meg kell csinalni.

2018. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen mondat.


"De én utálom".


Mire mosoloygva közöltem vele, hogy ÉN is utálom, egálban vagyunk, úgyhogy ez, ez meg ez a feladata.


Két hét után rájött, hogyha nem dobja a szennyeskosárba a dolgát, nem lesz mit felvennie és ha nem portalanít, akkor belefullad a mocsokba.


Azóta nyugi van :D 29n

2018. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám.5éve vagyunk házasok,elején még úgy ahogy tett-vett,de a gyerek születése óta csak mosogatás és géppel való mosást csinál.Azt is úgy,hogy elenged minden mosogatásnál egy bojler forró vizet,mert csak forró folyó víznél mosogat.Megnyitja amikor elkezdi,és amikor végez elzárja...A mosást berakja,majd el is felejti.1-2-3 nap múlva kiveszi és kiteregeti.Soha nem vasal,nem var meg semmit...Főzés néha-néha hétvégén valami egyszerű...Takarítás,porszívózás,portalanítás,ablakpucolás,pókhálóleszedés semmi..Azt mondja nagyon utál mindenféle házimunkát...Még az ágyneműt sem cseréli le!Azt is én csinálom,különben tiszta retek lenne már...Persze dögleni szeret az ágyban és egész nap a fészen lógni.Idegen,százesres csoportokban adminkodni bezzeg nem únja.De a családjával törődni az nem megy...Szerinte verbálisan agresszív vagyok vele mert sokszor kértem,hogy szedje össze magát,szálljon be a munkába.De olyankor hisztizik,kiabál,hogy nem lesz csicskája senkinek,meg hogy el fog hagyni,mert már nem bírja ezt a "csicskáztatást"!Én neki ne mondjam meg,hogy mit csináljon!Különben sem boldog velem...erre varjál gombot kedves kérdező!
2018. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!