Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagyok elcseszett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok elcseszett, hogyha kapcsolatban vagyok es nem erdekelnek mas ferfiak?

Figyelt kérdés

En mar azt kezdem gondolni, hogy valami betegseg van az agyamban, hogyha egyutt vagyok valaikvel nem nezek meg masokat, nem flortolgetek, mindent rogton elharitok, ha olelgetnek ferfiak, azt is, nem fantazialok masrol, stb.


Parom persze ezeket mind csinalja es sok embertol hallom, hogy ok is. Meg kb minden lany ismerosom megcsalta mar a parjat.


Most velem van valami problema?? Annyi cikket lattam rola, hogy az ember nem monogam, ezek mind normalisak, hogy kifele kacsintgatsz, mas is megfordul a fantaziadban... hat nekem nem, es ehhez semmit sem kell eroltetnem, szimplan szeretem a baratomat es ertekelem ot es csakis ot.


Mig o az orrom elott nez meg rosszabb testu noket, nem tud nemet mondani, ha nok kozelednek fele, stb, stb es azt mondja, hogy en vagyok elb***aszott, hogy igy gondolkozom es igy csinalom a dolgaimat.


Egyedul vagyok vagy van meg ilyen? Bele kell torodnom, hogy en ennyire huseges vagyok es sose fogom ezt visszakapni senkitol?



2018. aug. 19. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem, ez teljesen normális. A jóból keveset adnak. Maradj mindig ilyen, noha azt meg kell jegyeznem, hogy hűséget fogadunk, nem vakságot. A fő kérdés az, hogy miért vagy együtt egy olyan emberrel, aki merőben másképp gondolkodik, más az értékrendje?
2018. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%

Ne keverjük már a szezont a fazonnal, oké?

A megcsalás az teljesen más. Az nem egyenlő azzal, hogy szimplán csak megnézel az utcán egy neked tetsző pasit, vagy haverjaid átölelnek téged. Ezzel nem kerülsz pokolra. Hűséget fogadunk és nem vakságot.

Akkor gondolom ki se öltözöl sose, és kukásruhát húzol mindig, hogy még véletlenül se nézzen rád egy pasi se, ugye? Ha nem, akkor miről is beszélünk?

2018. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
álomnő..van kitől megkapd ezt
2018. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként vagyok hasonló. A gondom ezzel nekem csak annyi, hogy mivel tudom, hogy a világ nem ilyen, így alig tudok megbízni másban, egy nőben.
2018. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#2

senki se mondta, hogy ez megcsalas. hanem ennyire tisztelem es szeretem, hogy nem erdekel mas. ezert irtam hogy "ennyire huseges", ereztetve, hogy ez tulmutat a normalis, elvarttol. szerintem a huseg nem csak arrol szol, hogy nincs szexualis fizikai kontaktusod massal. ez egy masfele huseg, mikor annyira tiszteled, hogy nem is gondolsz masra.


az pedig, ha valaki megnez engem, miert az en hibam? en a sajat gondolataimert es cselekedeteimert felelek, nem pedig azert, ha valakinek megtetszem megha nem is oltozok kihivoan (akkor fuggene ez tolem, ha mindenem kinn lenne, mert ugy dontottem, hogy figyelemfelkelto ruhat huzok fel).

2018. aug. 19. 21:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Énnis ugyanilyen vagyok,mint te kedves kérdező.

Aki a mai világban ilyen, az "elcseszett".

Az olyanokat,mint mi....nem becsülik meg sajnos.

De én azt mondom,maradjunk ilyenek és legyünk büszkék magunkra.

2018. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled baj.

A többiekkel van a baj.

Próbálj olyan partnert keresni, aki hasonlóan működik, ahogy te.

2018. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia hasonmásom 😀

Kisirhatod a vállamon magad

2018. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#5


Én is szeretem és tisztelem a páromat, hűséges vagyok hozzá, azonban szívbaj nélkül megnézek az utcán egy pasit, ha külsőre tetszik. A párom is megnéz így más csajokat. Sőt, hogy még ragozzam, van, hogy együtt elemezzük ki a két nemet.

Ettől nem vagyunk kevesebbek és rosszak sem. És nem cserélnénk le egymást egy másikra.

Az, hogy te ilyen vagy, akkor ilyen vagy és kész. Más, meg másmilyen.


Egyébként pedig te választottál olyan pasit, aki "nem tud nemet mondani, ha nok kozelednek fele, stb, stb es azt mondja, hogy en vagyok elb***aszott, hogy igy gondolkozom es igy csinalom a dolgaimat."

Viseld tetteid után járó következményeket.


És nincs a hűségnek fokozatai, csak hűség van és pont. Olyan sincs, hogy csak kicsit vagy nagyon szeretek valakit. Szeretem vagy nem szeretem. Ennyi.

Amiről meg te beszélsz "mikor annyira tiszteled, hogy nem is gondolsz masra." az meg teljesen más.


Alapjáraton, ha kapcsolatban van az ember, akkor nem akar mással kapcsolatot létesíteni, ha az, amiben benne van, megfelel neki.

De az is általános, hogy attól még nő vagy és megnézhetsz az utcán egy számodra helyes pasit. Attól még nem leszel hűtlen a párodhoz.

2018. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
64! majd ha megvan a tűzzel játszadozás eredménye, szívesen látunk tanácsért
2018. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!