Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatról milyen tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatról milyen tapasztalatok vannak, megoldható?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve vagyunk együtt párommal. Eddig egy helyen tanultunk így év közbe nem volt gond a távolsággal, nyáron megoldottuk, persze ritkábban találkoztunk.

Szeptembertől én Pestre megyek tanulni, ő marad a balatonnál. Félek hogy a távolság miatt ritkán tudunk találkozni és mivel eddig kb 2 naponta találkoztunk most ez nem lesz elég hogy hetente 2 hetente látjuk csak egymást.

Nagyon szeretjük egymást és egyikőnk se szeretné hogy a kapcsolatunk véget érjen, még rá gondolni is rossz.

Ti hogy oldottátok meg a hasonló helyzeteket? Igazából két év ami fix hogy Pesten leszek. Sokat hallani hogy a távkapcsolat nem működik stb. stb. Bár mi valójában nyáron is távkapcsolatban vagyunk hiszen nem ugyanott lakunk. :)


Előre is köszi a saját véleményt tapasztalatot.

22/l



2018. aug. 19. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Páromat neten ismertem meg. A távolság 200 km volt. 4 és fél évig volt ez. Hetente a két város között félúton találkoztunk egy nap, mikor pedig mind a kettőnknek jó volt, egymásnál. Ő már dolgozott, én még tanultam.

Sokat beszélgettünk skype-on.

Tavaly decemberben ő költözött a városomba.

5 és fél éve együtt vagyunk.


Minden csak tőletek függ, máson nem. Akarjátok-e egymást, vagy nem. Kitartotok egymás mellett vagy nem.

2018. aug. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 hetente találkoztok mikor nincs 2 óra az út?


Ez szánalmas.


Mi 1000 km!-ről találkoztunk ilyen sűrűn. Ez így nektek nem is fog működni.

2018. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!