Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Párommal boldog párkapcsolatban élünk, ritkán veszekszünk, ő (fiú) inkább a nyugodtabb típus, míg én az életvidám kategóriába sorolnám magam. Úgy tűnik, ez most kiütközött, ugyanis az elmúlt napokban kijelentette, én semmit nem teszek a kapcsolatert, érte, és hogy nem boldog mellettem. Ezen kívül soha egy rossz szót sem szólt, hogy bármi gondja lenne, szóval kissé hideg zuhanyként érintett a dolog. Mindig nézem a szükségleteit, mit szeretne csinálni, de a válasza mindig az, hogy maradjunk itthon, feküdjünk. Tudom, ő ilyen típus, de ha megyünk valahova, örömmel teszi azt, most pedig kijelentette, hogy mindezt csak érdekből tette. Szerintetek mit tegyek most? Nem gondol ő sem és én sem arra, hogy, legyen vége, komolyan gondoljuk egymással. Tudom, egy kapcsolat alapjahoz tartozik a kompromisszumkotes is, azonban ha nem mond soha semmit így kicsit nehézkes. Nem merek neki felvetni programokat, mert félek, mikor bántom meg, vagy éppen mikor jatsza el megint, hogy boldog. De egy kapcsolat nem állhat abból hogy 0-24 fekszünk. Szerintem.

2018. ápr. 9. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt mondd el neki így, hogy mivel soha nem jelezte előtte, hogy bármi problémája is lenne, ez neked hidegzuhany volt, úgyhigy legyen szíves konkrét példákat mondani, amiken szerinte változtatnod kéne
2018. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
1.vagyok: mondjuk az elég sutyerák dolog részéről, hogy kijelenti, hogy érdekből tette. Akkor miben vetített még neked vajon? Ez elég bizalomromboló
2018. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Az egy kapcsolathoz kevés, hogy komolyan gondoljátok.

Nincs kommunikáció, nem őszinte, érdekből (???) tesz úgy, mintha boldog lenne, és teljesen különbözik az elképzelésetek a boldog kapcsolatról. Lassan szólni se mersz, nehogy megbántsd, és elhagyjon. Miért is? Ő nem fél téged elveszteni?

Te szereted őt, ő meg szeret téged dugni. Erre hosszú távon nem lehet alapozni.

2018. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

És te komolyan elhitted, hogy ő élvezi, mikor azért csinál valamit, hogy abbahagyd a cseszegetését? Hány éves vagy?...

A kompromisszum nem az, hogy egy kicsit mindketten szívtok. A kompromisszum az lenne, ha számos lehetőség között találnátok egy olyat, amivel egyikőtök se szív. Az nem a kompromisszum keresése, mikor azon gondolkodsz, hogy hogyan tudnád rávenni, hogy úgy csináljon, mintha jó lenne neki, hogy bántod. Tudod, hogy nem akar eljárkálni, mégis mit nem vagy képes felfogni?

2018. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Senki nem beszélt cseszegetesrol. Mindenhez lelkesen állt hozzá, nem kellett konyorognom semmiért.

A kompromisszum fogalmát értem, csak azt nem hogy a páromnak miért kell szineszkednie.

És azt is értem, hogy nem akar eljárkalni, csak a szavai és tettei teljesen ellentéte egymásnak..

+ ha az ember nem mozdul ki, hogyan szerez élményeket, közös emlékeket?!

2018. ápr. 9. 16:01
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg azért csinálta, mert mikor értelmesen próbált beszélni, neki is játszottad a hülyét, mint most, és jöttél a normatív hülyeségeiddel, hogy mi a világ rendje, mit most.
2018. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
54%
kék szoknim isz van
2018. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem itt az is baj hogy nem illetek össze. Ha te mindig mennél ő pedig nem akkor a közös programok is kinlódások lesznek mind a kettőtöknek.
2018. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de azt gondolom, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Nem illetek össze. Nem az a baj, hogy ő nyugodt típus, te meg életvidám. Hanem hogy ő otthonülős, és mint kiderült neki ezek a "programozások" kinlódást jelentenek. Neked meg az lenne szenvedés, hogy nem mentek sehova, csak a 4 fal között tengődtök. Abba te savanyodnál be. Ráadásul még őszintén sem tudtok kommunikálni egymással. Ő nem tudja mondani, ha valami nem tetszik neki, vagy már sok, csak mikor már betelik a pohár a fejedre zúdítja. És te sem mersz vele beszélni, mert ki van ha megbántod. Ez így nem értékelhető kapcsolat, több sebből vérzik. Megjátszás, őszinteség és nirmális kommunikáció hiánya, és még az alapvetően a természetetek is különbözik. Erre így nem lehet komoly kapcsolatot alapozni.

Gondoljátok át tényleg egymás mellett van-e a helyetek.

2018. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
6os. És pont az idióta, normatív hulyesegek hiánya miatt tart ott a mai világ tarsas-szerelmi élete ahol.. Persze, mert már az a szokás, ha valami rossz, el kell engedni. :)
2018. ápr. 9. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!