Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire gyerekes, nem megértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gyerekes, nem megértő lenne a párom?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok, 26 éves. Aki járt már egyetemre, fősulira az tudja, hogy az utolsó 2-3 hét a legrosszabb, Zh-k minden mennyiségben, rengeteg tanulás. A Páromnak (36 Férfi, ő nem végzett egyetemen, érettségije sincs, lehet ezért nem gondolja, hogy a tanulás is nagyon sok idő) mondtam, hogy most ebbe a 2 hétbe nem nagyon tudunk menni hétvégén sehova, mert sokat kell tanulnom. Végül egy mozi belefér úgy voltam vele így estére, de ő már előtte 2 órával nézelődni, kávézgatni akar a városban. Erre mondtam neki megint, hogy télleg nem érek rá. Erre besértődött, flegmán beszél, levegőnek néz és azt mondja, hogy én szarok bele a kapcsolatba. (Előtte se nagyon jártunk sehova) Ez most normális? 7 éve vagyunk együtt
2017. nov. 18. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Azert szerintem ha mar egyszer az eletbe elhiv valahova(mar az se normalis, hogy ->egyszer az eletbe), elmehetnel vele.

Gondolom azert nem tanulsz napi 24 orat. Ertem, hogy nehez, de meg kene talalni az egyensulyt a suli meg a magan elet kozott.

Es meg lehet, hogy nem is a leirtakbol szarmazik a problema gyokere.


26 eves vagy, nem dolgozol, egyetemre jarsz es ferjnel vagy. Jol ossze hoztad, de gondolom tudtad mit vallalsz.

2017. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok férjnél
2017. nov. 18. 16:53
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Magyarázd el neki higgadtan, ha szeret megérti. Nem normális dolog ezen kiakadni, egy normális ember felfogja, amit mond neki a barátnője.
2017. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Én is jártam egyetemre, elég komolyra, mégis eltudtam végezni úgy, h vizsgaidőszakkor elmertem menni a párommal hétvégén fél napos programokra is. Lehet, h izgulósabb vagy, vagy maximalista, de picit tegyél rendet a suli és a magánélet között.
2017. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Valakinek belefér össze vissza mászkálni vizsgaidőszakban, valakinek nem. Én azt a 2 hónapot kőkeményen végigtanultam és sehova nem mentem. Megértette a párom.
2017. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ennyi, én sem szólók bele, hogy javarészt minden hétvégén a tv előtt fekszik vagy a Playstation előtt.
2017. nov. 18. 17:01
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
Es nem tok mindegy neked, ha ugyis tanulsz. ??
2017. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Amíg ezt a kérdést megfogalmaztad, leírtad, válaszolgattál a válaszokra, addig kávéra is elmehettetek volna... :D
2017. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Igen, jártam egyetemre, NEM büfészakra, de hétvégén el tudtam menni a barátnőimmel 2-3 órás programra.


Tudod, időzíts úgy, mellesleg érhető, hogy a töke kivan, hogy hétvégén sem tölthet veled normális időt, mert "tanulnod kell".


Alapból nem LEHET 6-7 óránál többet egyhuzamban tanulni, mert már fel sem fogod az anyagot, tök felesleges.

Inkább menjél moziba, sétálni, holnap is van nap, meg amúgy sem az utolsó két hétben kell mindent megtanulni, évközben is szabad.

2017. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem szólsz bele? Nem mindegy mit csinál, mikor te úgyis tanulsz?!


Vagy most az baj, hogy nem ül melletted és bámulja, ahogy seggelsz?


Te sem vagy teljesen normális, mellesleg 26 évesen már nem szokás egyetemre járni, az orvostanhallgatóknak SEM.

2017. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!