Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis, hogy a baratom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, hogy a baratom nem engem el sehova?

Figyelt kérdés
Mar 3 eve vagyunk egyutt Es meg arra is feltekeny vagy megsertodik ha a baratnommel talalkozok egy italia. Amugy nem jarok bulizni, Mert nem engedi, meg igazabol nem is hianyzik a bulizas, de amugy semmit nem csinalhatok? Ez normalis? Tudom , hogy uralkodik rajtam, de nem tudom mitevo legyek. Mar azon gondolkozom, hogy nem folytatom vele tovabb, de lehet megbannam kesobb. De ilyen eletet viszont nem akarok elni.... meg tesommal sem talalkozhatok nyugodtan:/
2018. aug. 20. 20:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam, hogy igy gondoljatok... mar teljesen be beszeltem magamnak , hogy az a normalis amit o csinal...., hogy nem mehetek sehova, Mert nem helyes, meg ha ezt az eletet akarom akkor legyek single (Ezt az eletet: havi egyszer talalkozom baratnommel)
2018. aug. 20. 21:12
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

VELED szemben normális.


Értelmes nőnél nem.

2018. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egyetlen egyszer próbálná megmondani hová mehetek, vagy mit csináltatok úgy otthagynám mint a sicc engem senki se korlátozzon az az egy amit nem tűrök el senkinek sem
2018. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Durva, hogy egyáltalán valaki ilyenkor elkezd vacilálni és gondolkodni, ahelyet, hogy mereven menne a bús picshába a makk tagtól.
2018. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon alárendelkező vagy. Normális nő nem hagyná magát.
2018. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mégis vele vagy ;)
2018. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!