Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? Mégis mit tegyek hogy újra normális legyen?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt, viszont az elmúlt másfél-kettő hónapban egyszerűen teljesen megváltozott. Olyan dolgokat csinál amit eddig soha nem csinált a kapcsolatunk során. Nem egyszer volt már olyan, hogy együtt voltunk, felhívták és egyszerűen otthagyott engem, miután megkérdeztem mégis hová megy annyit mond mindig , hogy dolga van, muszáj mennie, és hogy nagyon sajnálja szeret. Eddig 3 év alatt soha nem csinált ilyen dolgokat. Egyszer láttam meg a kocsit amibe beszállt, és egy drága kocsinak tűnt amit nem tudok mire vélni mégis miért száll be ilyen kocsikba, mert barátjainak nincs. De nálam az verte ki a biztosékot, mikor sebes volt az ökle, azt mondta verekedett egy buliban de én ezt nem hiszem el neki. Soha nem volt ilyen típus, aki nekiáll bulikba verekedni, sőt pár barátját megkérdeztem hogy elmentek-e akkor valahova de aztmondta nem voltak sehol. Meg sokkal stresszesebb lett, idegesebb és ezt tapasztalom mikor találkozunk. De ami engem még megrémisztett, hogy párszor előfordult már olyan, hogy egyszerűen csak rátört a sírás és mondogatta hogy sajnálja, nem akar engem megbántani. Úgy érzem teljesen instabil lett lelkileg és kiszámíthatatlan, nem érzem azt hogy boldog. Szüleivel beszéltem mert nem élünk még együtt, aztmondták valóban idegesebb lett, és nem sokat van otthon. Nem tudom mitévő legyek, mert nem akarom ilyen állapotban elhagyni őt meg szeretem, de miért van ez? Megcsal? 20F 19N
2018. júl. 25. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy biztos, valami nagyon nyomja a lelkét, meg kell próbálni óvatosan kiszedni belőle.
2018. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalásra gondolnék, sokkal inkább arra, hogy valami rossz dologba keveredett.
2018. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy megcsalna. Én arra tippelnék, hogy bűnözők közé keveredett. Adj neki még egy kis időt, de ha nem hajlandó beszélni róla, nem tudsz mást tenni, mint elhagyni. Kiszámíthatatlan, titokzatoskodó emberrel nem szabad tervezni.
2018. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz társaságba keveredett.
2018. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Olyasmi lesz a film vége, mint a Keresztapában... Ajtó be, ne kérdezz a munkámról.


Ne hagyd ezt, mert ha nagyon belefolyik te egy dolog lehetsz: áldozat, mikor őt épp zsarola az "ellenség", az életeddel.

2018. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Elment behajtónak vagy "védelmi pénzt" szed.
2018. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor ennek köze lehet hozzá, hogy nemrég új drága telefonja és ruhái is lettek? Én furcsáltam de aztmondta spórolt. De nem úgy ismertem meg aki ilyet csinálna, nekem soha nem számított hogy a családja szegényebb mint az enyém és ő sem érezte rosszul emiatt magát, akkor mégis minek csinálna ilyet? Nem értem.
2018. júl. 25. 13:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, köze van hozzá, akartam is kérdezni, feltűnt-e neked esetleg, hogy több pénze lett. Nem tudom, mi sarkallhatta erre, meg hogy pontosan mibe keveredett, de azt ajánlom, sürgősen beszélj vele, mert lehet, hogy ennek a fele sem tréfa és esetleg te is veszélyben lehetsz, ha olyan a banda...

Talán most még nem késő...

2018. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Anak idején mikor az egyik bátyám kb ugyanennyi volt,mint ti,hasonló viselkedést produkált. Nagyon rossz társaságba keveredett,majdnem hogy a végén nem engedték haza (!) ). Anyám addig ment,akár rendőrségre is,míg kihúzta a sz*rból. Lett belőle ügy is sajnos. Viszont majdnem 20 év telt el és rendes 3 gyerekes családapa lett belőle.


Ezzel csak annyit szerettem volna mondani,hogy jó hogy így észrevetted a változást rajta. És az is jó,hogy beszéltél a szüleivel. Vannak olyan gázok,amiből az ember nem mindig tud kimászni egyedül. Csak mondjuk sokan nehezen osztják meg a bajukat,nehezen kérnek segítséget.

Óvatosan próbáld meg kihúzni belőle,mi van.

2018. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De még ha beszélek vele erről akkor is mi lesz ha nem hagyhatja ott ezt az egészet? Én nem tudom mit csináljak mert a kocsi alapján gondolom nem valami utcai kis bandában lehet benne, de ha komolyabb akkor gondolom nehezebben hagyhatja abba ezt az egészet. Nem tudom megpróbálok beszélni a szüleivel, de félek ettől az egésztől azt sem akarom hogy miattam bajba kerüljön.
2018. júl. 25. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!