Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31 éves férfi és 41 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfi és 41 éves nő között működhet kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy társkereső alkalmazáson találtunk egymásra. Elkezdtünk írogatni, beszélgetni. Facebookját is el kértem, megadta. Most ott írogatunk beszélgetünk néha, témába jött a szex is, azt mondta, hogy lefeküdne velem. Facebook-on a telefonszámát is elkértem, azt is készségesen megadta nekem első kérésre. Szimpatikus a nő a számomra, de bizonytalan vagyok, mert fiatalabbat gondolnék magamnak. Meg a környezetem családom is arra gondol abban a tudatban él, hogy nekem biztosan tőlem fiatalabb vagy csak 1-2 évvel idősebb nővel fog párkapcsolatom kialakulni, nem tudom mennyire lennének elfogadóak ha egy tőlem 10 évvel idősebb nőt mutatnék be.

Mivel érdemeltem én ezt ki az élettől, hogy csak a tőlem idősebb korosztályú nőknél vagyok "sikeres" és a fiatalabbaknál illetve a saját korosztályomnál miért nem?



2018. aug. 21. 18:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Dobd át a mail címét. Én szívesen ismerkednek vele diszkrét kapcsolatban.

Milyen oldalon található?

2018. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 38 éves vagyok,és a leírásod alapján nekem nem vagy szimpi,tuti nem kezdenék ki veled.Ha a nő meglátná miket írsz itt,szerintem ő se.Régen rossz ha már most aggályaid vannak,szerintem keress mást.Aki meg a környezete miatt keres ilyen-olyan párt,az meg is érdemli a sorsát.
2018. aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kérdező nem lehet teljesen elítélni, mert kedveli a nőt,de hallgatnia kell a józan eszére is, ha tartósabban kapcsolatra akarja a nőt, akkor azt be kell kalkulálnia h a nő klimaxolni öregedni fog, meg nem biztos h akar gyereket! Ha ez nem gond, vagy esetleg örökbe fogadnak akkor miért ne lehetne jó kapcsolatuk?
2018. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!