Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy állandóan a nő mellett kell lenniük?

Figyelt kérdés
A nők sem igénylik, hogy állandóan beszéljenek velük vagy folyamatosan velük legyen a párjuk. Nem kell rögtön ilyen szoros kötődés.
2018. aug. 21. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csodalkoztok h sok pasi mellett nem erzi magat valaki nonek? Amennyi toketlen hule van.
2018. aug. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11


Igazából általában ez csak egy ócska kifogás, erőltetett indok a megcsalásra, hogy az elkövető elhárítsa magáról a felelősséget. Lásd még "vadászösztön" ami ennek a férfivátozata, és ugyanolyan nevetségesen gagyi kifogás mint a "nem érezte magát nőnek"... Ugyan már.

2018. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A magam részéről én is jobban szeretem azokat a nőket akik minden nap felhívnak, hogy elmeséljék a napjukat, mint azt, akinek elég havi 1 találka. (31 /F) Szerencsére vannak a kérdésben feltett férfiakhoz hasonló nők is, én őket keresem :)
2018. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fogod is még keresni pár évtizedig.
2018. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!