Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a párotok lassan egy vagyont szórna el egy online játékra?

Figyelt kérdés

A párom: 29 éves nő, mostanra kb 500-600 ezer forintot költött egy online MMORPG játékra, direkt nem írom le hogy melyikre.

Aki benne van a témában tudja, hogy pillanatok alatt el lehet szórni a pénzt skinekre, felszerelésekre, fejlődésre stb.

Többször is mondtam már neki, hogy hagyja abba mert azt a pénzt real life értelmesebb dolgokra is elkölthetné, nem hajlik rá.

Nincsenek anyagi gondjai(nk), viszont sajnálom azt a "kidobott" pénzt egy virtuális valóság játékra.

Szerintem full függő lett, és valahogy le kéne állítani, nagyjából 2 éve megy ez.


2018. aug. 21. 19:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

Szóval te is játszottál, a játék kapcsán ismerted meg, és pont azért, mert aktívan játszott.

És most csak azért, mert te eluntad, elvárnád, hogy ő is elhajítson mindent, mert hirtelen gyerekes lett.

Bocs, de ez egyrészt képmutatás, másrészt meg taszító, hogy meg akarod változtatni, pedig így ismerted meg.

Harmadrészt meg régebb óta jàtszik, mint téged ismer, szóval.....

2018. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
2év alatt elköltött 500-600 ezret,vagy háromszorosát.. Sokallom.Ne tervezz hosszú távra vele.Más típusú játékokkal játszok,idősebb vagyok,de bennem mindig az van hogy csak le akarnak húzni pénzzel,így egy fillért se költök ilyenekre.
2018. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Elolvastam. Sehol se látok fizetést. 2 év alatt 600 ezer az havi 25 ezer. Még mindig nem mindegy hogy 100, 200, vagy 300 ezret keres emellé. (A nincsenek anyagai gondjaink fél válasz csak erre)
2018. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

Szóval te meguntad, és ezért elvárod, hogy ő is dobja el? Azigen. :D

Más sokkal több pénzt cseszerint el bagóra, annak aztán több értelme van, mégis kevés embert zavar...

Ha külön kasszán vagytok, és nincs ebből problémátok/problémája anyagilag, akkor nem értem, mi bajod.

2018. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%

Ha csak fél éve vagytok együtt semmit nem tudsz a keresetéről és nem éltek együtt akkor még olyan messze van a lakásvásárlás hogy szerintem érdektelen. Még egymás nevét is alig jegyeztétek meg.

Ami érdekes kérdés szerintem:

A játék vesz-e el időt a közösből? Zavaróan jelen van az életetekben vagy csak egy hobbi?

Mitől lett hírtelen gyerekes és csak azért zavar-e mert “ciki”?

Ugyanígy zavarna ha ezt a pénzt egy hobbi autóra akvarisztikára díjlivaglásra vagy bármilyen másik idő és pénz igényes hobbira áldozná?

Ha már ennyire az elején böki a csőröd és meg akarod változtatni van értelme komolyabban tervezni?

2018. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
18%

Ja, hogy TE IS játszol, ott ismerted meg, de mégis bxsza a csőrödet, mikor TUDOD, hogy mivel jár a dolog?


Kellemetlen, ám ez így álszent dolog, de nagyon.

2018. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Hol írtam hogy meguntam a játékot? :D

Dolgozom én nincs már időm 6-8 órákat a gép előtt ülni.

Mind1 amúgy is egy másik fórumon beszélgettem erről, és ott sokkal normálisabb emberek vannak mint itt. Kár volt itt kérdeznem ezt már belátom.

2018. aug. 22. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!