Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy nem?

Figyelt kérdés

A párom magába van fordulva,sok a gondja,de emiatt el sem érem,nem beszélünk napi 2-3percnél többet,de még csak találkozni sem találkozunk emiatt.Mennyi ideig tűrjem ezt?

Persze,szüksége van a magányra,megértem,de emiatt nagyon hasztalannak érzem magamat.


2018. aug. 22. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem te ennek az embernek már régen nem vagy a párja. Csak te hiszed magad annak. De ő messze van tőled lélekben, szellemben, testben.


*Mennyi ideig tűrjem ezt?


Minek érzed magad?

2018. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elvileg ha az embernek van egy társa akit szeret, akive imád együtt lenni , az kifejezetten jót tesz neki ha mellette van ha vele van. És vágyik a társaságára.


Neki viszont nincs szüksége rád.-

2018. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha se nem találkoztok se nem beszéltek huzamosabb ideje akkor ez még kapcsolat?

Szerintem ne sokáig tűrd. Mert elhiszem, hogy sokaknak gondjuk van ma de nem az a megoldás, hogy nem léteznek számunkra a szeretteink. Ha már gyerekek lennének akkor sem lenne ott mert gondjai vannak? Minden rád szakadna? Ha egy-két napról lenne szó akkor valahogy kihúznám, tegye magát rendbe de hosszabb idő nem jogos. Ha neki ennek ellenére erre van szüksége akkor meg kérdéses lenne a jövőnk együtt hisz gondok bármikor felmerülhetnek.

2018. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem attól is függ mitől van traumában. Ha mondjuk elhunyt egy szerette vagy valami nehéz betegség gyötri, vizsgaidőszakban van hát megértem nehezen dolgozza fel egy erősebb ember is.

De ha csak simán flegma s valamire fognia kellett, hogy nincs hozzád kedve akkor lapát.

Az ok ezért nem mindegy

2018. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Néha megdug és ennyi a ti kapcsolatotok :)


Kepeszthetsz, de minek?

2018. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mentálisan minden rendben vele?

Depresszióra gondolok. Mert az egy teljesen más szituáció. Ha ő depressziós, akkor örül ha ki tud kelni az ágyból. Márpedig ha így van, akkor orvosi segítségre van szüksége.

2018. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rengeteg problémája van,ami miatt magába fordult.

Sajnos depressziós,de még azért nem olyan keményen.Ettől szeretném megóvni.Szeret,mondja is,de ahogy mondod.Nem tud felkelni az ágyból,már fizikálisan kihat rá.Ma beszéltünk kicsit,azt mondta,holnap találkozzunk.Szeretnék nagyon segíteni rajta,nem szeretném,ha sokáig ebben az állapotban maradna,mert ez kihathat a jövőjére is.

2018. aug. 22. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Párom is depressziós, és amikor rossz passzban van, nálunk is hasonló a helyzet. Nem velem van baj, ezt mindig elmondja. De ilyenkor a padlón van. Ha nem oldódik meg a dolog, érdemes szakembert felkeresni. Sajnos, ha örökletes, nem biztos, hogy jobb lesz. Ez egy betegség.
2018. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!