Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjam meg mire költ a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg mire költ a barátom?

Figyelt kérdés

Havonta körülbelül 120ezret keres. A szüleivel él így számlákat nem fizet, nem jár autóval így benzinre sem megy el a pénz. Nem igazán vesz magának új ruhákat csak alkalmanként,velem sem költ sokat, maximum havonta egy mozi vagy étterem de az is felesben szokott menni. Diszkréten kérdeztem már hogy mégis mire költ, de csak azt mondja hogy csak úgy elmegy. Havi megtakarítása az lakástakarék és 10 ezer forint,úgyhogy megtakarításra sem megy el. Élelmiszert is a családja vásárol, azt mondta hogy abba sem kell beszállnia.

Ne értsétek félre nem a pénz miatt vagyok valakivel csak érdekelne hogy mi nem juthat eszembe amire elmegy a pénz,mert ez nagyon furcsa. Ő is ismeri a pénzügyeim több év után titkolózni szerintem. Mit nem vall be szerintetek?

Zavaró,hogy sokszor nincs pénze ezért nekem kell fizetni ezt-azt.



2018. aug. 22. 17:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha 120 nettót keres, és van egy lakáskasszája (ami akkor ugye 20 ezer), +10 ezret tesz még félre, akkor havi 90 ezer az, ami csak úgy elfolyik a keze közül.

Így sok, de ha visszaosztjuk, nap 3 ezer forint.

Lehet, hogy megveszi a reggelijét: dobozos kóla, bukta, nasi, szendó, és már ott is van. Délben kiugrik egy giroszra. Az a baj, hogy ha nem figyel, simán el lehet cseszni úgy, hogy semmit nem tud felmutatni.

2018. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!