Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom ennyire?

Figyelt kérdés
Az a legnagyobb problémám hogy ha megismerek valakit akkor nagyon ragaszkodom hozzá. Azt sem értem hogy miért van az hogy a pasi az elején odaáig van értem addig teper amíg meg nem kap engem de egy kis idő múlva megváltozik velem szemben. Már nem lesz olyan aranyos kedves hanem inkább elkezd távolodni de én meg annál jobban ragaszkodom hozzá. Azt mondták nekem hogy a túlzott ragaszkodásommal űzöm el a pasikat magamtól. Hogy lehet egy pasit megtartani? Mert hogy a külsővel nem az biztos. A jelenlegi párom is már kb 3 hónapja eltávoldott tőlem. Már semmi sem olyan mint az elején. Hogy tudnám elérni azt egy férfinél hogy ne unjon rám hamar? És ezt a túlzott ragaszkodást hogy lehetne legyőzni?
2018. aug. 23. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond. Eddig olyankokat fogtál ki akiknek csak a gyüjteményben voltál +1 db.

Majd ha egy normális férfival lesz kapcsolatod aki szeret akkor nem lesz sok ez a ragaszkodás.

Ne akarj mindenáron pasizni, akkor fog jönni az igazi.

Ha rágörcsölsz hogy neked pasi kell akkor ezt észreveszik és csak digni fognak aztán lapát.

2018. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mamam mondta meg anno az ezzel kapcsolatos igazsagot.Kislanyom egy férfit addig érdekel igazán egy nő amíg megnem kapja.Hát igen..
2018. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!