Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha több szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha több szexet igényelek, mint a barátom? (19N,19F)

Figyelt kérdés
Én legalább kétszer igényelném egy nap, de egynél több ritkán van naponta, azt szokta mondani fáradt, én elhiszem hogy fáradt, látom rajta meg most családi gondjai is vannak neki, de az a bajom hogy én nekem nagyobbak az igényeim, úgy érzem tudja ezt, meg mondtam is neki már. Vannak napok mikor egésznap együtt vagyunk és akkor több van mint egy, olyankor nagyon élvezem, főleg ha kezdeményez. Egyáltalán nem unalmas a szex vele és nagyon szeretem, de erőltetni nem szeretném nem akarok önző lenni, vagy azt hogy ne élvezze.

2018. aug. 23. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
masztizz
2018. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mit tudsz tenni szerinted? Ha megerőszakolni nem akarod, akkor elégítsd ki magad. Ha meg nem tudod elfogadni hogy nem akkora az igénye mint neked, szakíts.
2018. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a hülye duma amúgy is, hogy kétszer igényled egy nap? És amikor nem volt/nincs senkid, hogyan oldottad meg? meg gondolom túléled, ha csak egy van egy nap. Amúgy is, az i8lyen állandóan szexelni akarók a legunalmasabb, unatkozó emberek, mert nem tudják mással lekötni magukat, és persze hogy a szexen kezdenek el agyalni. Nézd meg, a pasid elfoglalt, fáradt is, elég is neki a napi egy, nincs ideje egész nap azon töprengeni (mint neked), hogy húú megint szexelni kellene. Menj el egy szalagsorra dolgozni 12 órában, máris elég lesz neked is a napi egy! :D
2018. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is járok eddzeni, nekem is van dolgom de mégsem érzem magam fáradtnak hozzá soha.
2018. aug. 23. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túldramatizálod a problémát. A probléma ott kezdődik, ha az egyik fél naponta akarja, a másik meg hetente/kéthetente/havonta.

Azért a napi egy és napi kettő között nincs olyan hatalmas differencia...pláne úgy, hogy elmondásod szerint van olyan, hogy így is napi több aktus van.

Maszturbálj vagy vegyél egy vibrátort...

Ha meg ennyire hatalmas problémának érzed, keress olyan pasit, aki naponta többször akarja.

2018. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Napi egy az eleg szep. Azert a ferfiaknak ez nagyon komoly eroproba, hagyd pihenni. Kezdemenyezni persze szabad, nem kell visszafognod magad, de ha azt mondja faradt azt egyszeruen el kell fogadnod. En nem latom ugy, h elhanyagolna teged vagy sumakolna, csak o ennyit bir.
2018. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is összejöttem egy ilyen viszketeg csajjal..Hát az volt a baj ,hogy én meg akartam tartani ,baromira meg akartam felelni és vettem mindenféle kamuviagrát és azon éltem jó ideig titokban ..Nem volt túl kellemes, hónapokig csináltam,nem vett észre semmit persze a csaj ,csak azt hogy kapható vagyok gyakran . Csak az egész szex olyan szinten kötelező feladattá silányult mint levinni a szemetet a kukába. És ez bizony szakításba torkollott . Azt hittem lenyugszik majd az ipari mennyiségű reszeléstől ,de nem..Kicsit meg is undorodtam akkor az egész női nemtől :D
2018. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7. Ezért mondom én, férfitársaim, óvakodjatok a szexmániás nőktől! Mert elképzelni jó, hogy hűű egy nő, aki mindig dugni akar, de a valóság az, ez egy idő után tényleg visszataszító, amikor már ő követeli szinte a szexet. Szeretőnek jók, de komoly kapcsolatra..blöeee.. Azért kell egy egészséges határ! :D
2018. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem követelem tőle a szexet, nem értem miből kell ezt gondolni...
2018. aug. 23. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!