Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, egyedül nevelem a kisfiamat, aki most 4 éves. Annak idején házas voltam, de az ex nejem megcsalt, majd lelépett egy másik hapsival, amikor a fiúnk fél éves volt. Akkor azt mondta, nem áll készen az anyaságra. Egy ideig fizette a gyerektartást, de az hamar abba maradt. Eleinte nehéz volt egyedüli szülőként, de hála Istennek bele jöttem a dologba, és boldogan nevelem a kisembert. A nővérem és a szüleim, valamint még anyósom és apósom is sokat támogadtak, annak ellenére, hogy a lányuk nagy ívben szart az unokájukra. Tegnap késő délután hallom, hogy csöngetnek, miközben a fiúval játszottam, és lám, ki az? Az ex feleségem... Azt mondta, hogy részese akar lenni a fiúnk életében, és talán újra is kezdhetnénk... A gyerekhez oda engedtem, de mivel nem emlékszik az anyjára, hogy is emlékezhetne, húsz utoljára 6 hónapos korában látta, kicsit még félt is tőle.. Ez annyira pofátlan, ég az arcomon a bőr....

30\f


2018. aug. 23. 17:36
1 2 3
 1/22 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

",de az hamar abba maradt."

A gyerektartásnál nincs olyan, hogy abba marad. Azt fizetnie kell. Nyugodtan lehetett volna fordulni a megfelelő hatósághoz is ennek érvényesítésében.


Hiába érzem én is úgy, hogy "most már takarodjon a csába...", sajnos a jog nem így működik. Amíg nincs rá bizonyíték, hogy ártalmas a gyerek fejlődésére nézve, addig joga van látni. Sőt..joga lesz elvinni a gyereket egyedül is bizonyos időintervallumra. Ezt valahogy le kell majd tudnod nyelni.


A 4 éves kisgyerek még abban a korban van, hogy erre nem is igen fog emlékezni majd később. Még hozzászokhat az anyjához. Persze ilyenkor kinyílik a bicska a zsebemben, hogy ilyen nőhöz jobb lenne ha nem szokna hozzá, de ki vagyok én, hogy ítélkezzek.


Sajnállak haver és kitartást. Az írásból is látszik, hogy te rendes ember vagy. :/

2018. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt még olvasni is rossz. Eltiltani nem tudod tőle, de én azt ajánlnom, véletlen se fogadd vissza. Elég röhejes, kiélte magát, aztán mostmár újra jól jönnétek neki? Szánalmas. A gyerek körüli dolgokat beszéljétek meg, és ennyi. Szegény kisfiút sajnálom csak. Előtted meg le a kalappal. Jó apa lehetsz.
2018. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
*ajánlom
2018. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

most már készen áll az anyaságra? vagy most még? vagy semelyik..


szomi, sok erőt!

2018. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A 4 évesnek mit mondtatok? Hogy megjött anya??
2018. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja, azt mondtam neki.
2018. aug. 23. 18:06
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a dícséreteket, de sajnos nem vagyok tökéletes, igyekszem az lenni, szeretem a kisembert, Ő a mindenem.
2018. aug. 23. 18:10
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Az egy dolog hogy megcsalt de a gyereket othagyta egy másik férfi miatt az ilyent agyon kéne lőni.
2018. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szomorú ilyesmit olvasni is. Nagyon sajnálom ami veled történik. Sajnos "joga" van látni, más kérdés hogy az ember legszívesebben elküldené az ilyett a francba..Én a helyedben minden esetre nem fogadnám vissza! Ki tudja mikor jön rá újból a mehetnék...
2018. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

Nyelj egy nagyon nagyon nagyot, és a gyermeked érdekében adj neki egyetlen esélyt. Nem a magad, hanem a gyermeked érdekében.

Ha eljátsza, akkor onnantól kezdve mint a acél olyan kemény legyél vele szemben.


50-50%-od van, hogy sikerül helyre állnotok.


Azért abba gondolj bele, hogy ha fordított helyzetbe lennétek, akkor te megkapnád-e tőle?

2018. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!