Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex terhesség alatt, és szülés után?

Figyelt kérdés

Férjemmel elég jó szexuális eletunk volt.

Majd a terhesség alatt ritkultak az egyuttlétek ,gondoltam félt a baba miatt. Császárral szultem , szules utan viszonylag hamar kozeledett-kívánt .... jó is volt ,de most úgy érzem rosszabbodott... heti1-2x van ,mikor ő gondolja . Amúgymeg én a picivel lefekszem , ő meg sokszor a nappaliban netezik -filmezik és hajnalban jön be ....

Jóparszor lattam hogy a startlapos híreknél nőket nézeget ,ki villantott mellet ,segget,stb....

Amit tudni kell ,20 évvel fiatalabb vagyok nala ...

Mit gondoltok ? En azt hogy ez igy nem normalis ,es azt érzem elhidegultunk ,de akkor menjunk szet ,es mehet nőzni !!! 😑


2018. aug. 24. 06:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Elvett egy 20on évest, mert még feszes, dögös, szexel sokat, erre szültél... nem vagy már annyira bejövős neki.
2018. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

44 évig nem akart családot, hirtelen lett, és most nem tud mit kezdeni a változással. Le lehet pontozni, mert itt minden 50 èves kamasznak érzi magát, de: túl öreg, hogy ennyi év gyerektelenség után rugalmasan tudjon alkalmazkodni az apasághoz, a gyerekes-léthez.

Az sem véletlen, hogy egy sokkal fiatalabb nő mellett képzelte az életét. Aki mellett újra fiatalnak érezheti magát. Elég fiatalnak, hogy akár teherbe is ejthesse. De ettől nem lesz belőle 20 éves.


Mi az, hogy nincs türelme a saját gyerekéhez? Ugyanúgy a szülője, mint te. Ha akarta a gyereket, akkor akarja a vele járó gondokat is!


Szerintem itt a probléma gyökere. Most jön rá, hogy hiába tudott teherbe ejteni egy lánya korú nőt, hiába "kispapa", neki ez a babázás, éjszakázàs, családfenntartó szerep sok. Arra már se kedve, se ereje, hogy mellette még eljàtssza a falu bikàjàt is a felesége mellett.


Persze, ő soha nem fogja ezt bevallani. Egyszerűen nézni fog egy nálad fiatalabb lànyt, aki még èvekig nem akar se házasságot se gyereket, és elég heti pàr talàlkozó alatt eljátszani, hogy újra 20 éves, akinek mindenre van energiája, és még tapadnak rá a fiatal pipik.

2018. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Ez egyébként gyakori jelenség a gyermek megszületése után. Ilyenkor kell ügyesen, tudatosan "visszaépítkezni", ha mindkét fél akarja... Te teszel valamit azért, hogy helyreálljon? Szerintem hülyeség szakításon gondolkodni...
2018. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Várom friss vacsival mikor hazaér mindennap ,

Igazából nem lehet vele mit kezdeni ,mivel mondom mindennap el van foglalva magában... elnetezget,en meg gyerekezek aztan meg hulla vagyok persze. Csomoszor mondtam neki ,ha alszik a pici ,filmezzunk egyet.... 1x kapcsolt be filmet....

Estenkent mikor o még zenét hallgat ,netezget ( tv-n nagy kepernyon ) ,mondom neki megyek be,mindig azt mondja o is jon mindjart ,de mondom kb heti 2x jut be ,mikor sexelni akar .......

Tegnap is mondta ,mondom neki gondolom mint mindennap 😂 erre mondja ,mit kell beszolni ,ha neki ahhoz van kedve....

Na,ennyi.... o amugy nagyon makacs,es onzo... sajna.

2018. aug. 24. 11:32
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Jol kurt meg egy fiatal dogos csajt.
2018. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 20 évvel idősebb a párom, szintén gyermektelen volt, amikor megismerkedtünk, nálunk elég gyorsan ment az ismerkedési szakasz és elég hamar terhes is lettem tőle,DE én, azért felmértem, hogy milyen ember és,hogy hogyan áll a gyerekekhez,ami nem volt nehéz,mivel mindketten sérült gyerekekkel dolgozunk és minden gyerek nagyon szerette és felnéztek rá.Nem volt bennem kérdés,hogy milyen apa lesz. Évek óta szeretett volna gyereket.Tudtam,hogyha bármi lesz velünk,akkor én is feltudom nevelni a segítsége nélkül. A terhesség alatt is rengeteget segített,volt,hogy hajnalban kelt munka előtt,hogy megfőzzőn,hogy nekem ne kelljen (egész nap csak feküdni meg hányni tudtam) sosem bántott azért,mert éppen nincsen megfőzve vagy nem csillog a lakás.A szex az elején nyilván nem volt minden egyes nap,mert nagyon hányingerem volt,de ezt sem rótta fel nekem soha. Amikor megszületett a kislányunk megbeszéltük, hogy az ágy csak a közös kis helyünk és csak addig van ott velünk a gyerek, amíg szopizik. Szépen visszaállt minden a normális kerékvágásba.Sokat segít a gyerek körül is. Én csak azt tudom neked mondani,hogy ennek a férfinak nem való az apa szerepe,ha semmi türelme nincsen a saját gyerekéhez. Az meg külön durva,hogy nem téged akar nézegetni ruha nélkül,hanem más nőket. Próbáljátok, azért megbeszélni a problémákat,mert egy gyerek érkezés nagyon felforgat egy kapcsolatot.Nekünk sem volt minden tökéletes,de tettünk ért,hogy jó legyen.Ha pedig nem hajlandó rá,hogy megbeszéljétek és változtassatok a dolgokon,akkor jobban jársz,ha szakítasz,mert egy rossz kapcsolatba nem lehet kiegyensúlyozott gyereket nevelni.
2018. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!