Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerint hisztis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint hisztis lány vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A pasimmal összevesztünk más lányok miatt, és szerinte én egy hisztis ember vagyok, korlátozom, és miattam ideges minden percben.

4 éve vagyunk együtt, elítéljük a megcsalást, 24 évesek vagyunk.

Rengetegszer volt, hogy felbukkant egy új csaj ismerőse, belájkolt új csajokat, heti 4-5 új csaj ismerőse lett, vagy bejelölte unokatesóm kiszemeltjét, és amikor számon kértem, közölte, hogy hagyjam abba ezt a hülyeséget mert ő engem szeret és hogy hogyan jövök én ahhoz, hogy őt hazugnak tituláljam. Akárhányszor felhoztam ezt közölte, hogy most fejezzem be a hisztit, és hogy ő senkivel nem chatelget. Aztán egyszer felléptem a gépére a facebookjára, és láttam, hogy van 4-5 lány akivel beszélget, ezek a lányok képeket is küldtek a pasimnak(edzős képet, vagy, egész alakosat, hogy miben megy el a csaj a boltba:D). Számon kértem, erre kiakadt rám, hogy igen neki vannak lány ismerőse, attól még, hogy én vagyok neki. Rákérdeztem, hogy azt se tudom kik azok, és honnan ismeri őket, és nem válaszolt, közölte, hogy én valami ritka hisztis ember vagyok.

Volt, hogy az exe hívta minden hülye indokkal, hogy pl. találkozzanak mert a pasimnál volt a pólója. (ez még a kapcsolat elején). Én meg mondtam, hogy nem, csak ha én is ott vagyok, mert a csajnak még bejött akkor a pasim, erre a pasim kiakadt, hogy én mennyire féltékeny vagyok.

Az utolsó veszekedésnél közölte, hogy kezd elmúlni a szerelem részéről a hisztijeim miatt, és ha így haladok teljesen elvesztem.

Nektek mi a véleményetek? Alapból minden okés lenne, sok program, ismernek a barátai, családja, jókat humorizálunk, de ez kezd elég lenni.

Vagy tényleg hisztis vagyok? Azért bizonytalanodtam el, mert két legjobb barátnőmet is megkérdeztem, az egyik nekem adott igazat, a másik viszont a pasimnak.


2018. aug. 24. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ti még nem nőttetek fel...
2018. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Talán klisé, de téged nem az eszedért szeretnek, a naiv befolyásolható együgyüségedért viszont biztosan.
2018. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mar reg ki kellett volna dobnod.

Masokkal ismerkedik, ha ugy erzi jobbat talal es osszejon neki, akkor le fog lepni es a "hisztidre" fog hivatkozni.

2018. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hisztis vagy, hanem a barátodnak és neked drasztikusan más az ingerküszöbötök. Tehát ha a kapcsolatotoknak vége szakad, akkor ez lesz az oka, nem a viselkedésed. Az csak a megnyilvánulása a kettőtök teljesen másfajta értékrendjének, amely akkor is közétek állt volna, ha éppen nem ezen akadsz fenn, sőt, az is megtörténhetett volna, hogy esetleg őt idegesíti valami benned. Túlságosan mások vagytok ti ketten ahhoz, hogy harmonikus kapcsolatotok lehessen egymással.
2018. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Tényleg tök feleslegesen hisztizel, 24 évesen már lehetne annyi eszed, hogy tudd, azzal soha semmit nem fogsz elérni. Döntened kell, vagy elfogadod, hogy a barátod egy ilyen gyökér, vagy ha nem fér bele, akkor szakítasz, a hisztinek és féltékenykedésnek egész pontosan semmi értelme. Önmagában teljesen normális, ha az embernek vannak ellenkező nemű barátai, de az már nagyon is gáz, hogy ennyire titkolja őket. El tudom képzelni, hogy a féltékenykedésed miatt nem mond neked semmit, attól még egy gyerekes és szar megoldás a részéről. Rajtad áll, hogy méltósággal kisétálsz-e ebből a helyzetből vagy megvárod-e, amíg teljesen kiábrándul belőled, amint látod, már elég közel jár hozzá.
2018. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem vagy hisztis, legalábbis szerintem elvárható, hogy a páromnak ne küldözgessenek más nők olyan fotókat, hogy mi a kur*@ anyjukban mennek shoppingolni. Inkább azon akad ki, hogy nem tud átkrni a palánkon:)
2018. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hisztis vagy, hanem buta mint a föld. Most komolyan, rajtakapod többször is, hogy másokkal váltogat erotikus üzeneteket, de még nem dobtad ki? Használd már az agyad, ha van.
2018. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Te is valahol hisztis vagy, de hogy a pasid is adja a lovat alád rendesen, az tuti fix...

Csak ő azt hiszi, hogy ő mekkora felnőtt, de nem az. Keresi a visszaigazolást más nőktől, abban biztos vagyok a leirtak alapján.

Megoldani nem akarja a problémát, csak rád tereli a felelősséget, letudja annyival, hogy te hisztis vagy és oldd meg te egyedül.


Szóval kérdés, hogy akarsz-e egy olyan emberrel lenni, aki nem partner a probléma megbeszélésében/megoldásában és nők után kajtat?


29n

2018. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Csak nagyon buta vagy. Ha 14-15 évesek lennétek, érthető lenne a viselkedésetek.
2018. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Lájkolgat? Fúúú.
2018. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!