Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sexelni mikor menzeszelek?

Figyelt kérdés
Tegnap megjött a menzeszem.. Este a barátom együtt akart lenni mondtam neki hogy nem.lehet mert megjött.. Ere ö kiakadt hogy ne hazudjak mert mult hònapban Juli 29 én volt meg.. Akkor most hogy hogy 23án... Mondom neki ne keljen már magyarázkodnom megvan és kész.. ere fel de ö akkor is sexelni akar mondom neki hogy igy tutti nem fogunk ere mondta hogy akkor baxodjak meg... Azt ma reggel is duzzogott mikor elment itthonròl.

#Mìért akar #sexelni ha menzeszelek
2018. aug. 24. 13:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%
Ja, és olyan nincs, hogy mindt. Olyan van, hogy mint.
2018. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
11 igen igy is kiirhattam volna
2018. aug. 24. 14:15
 13/28 anonim ***** válasza:
68%
A te párod, mondd meg neki, hogy legyen férfi.
2018. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%

És miért nem hagyod ott akkor, ha pontosan tisztában vagy vele, hogy le se ejt téged?

Tisztelt már magad ennyire...

2018. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%
Tetra, te foglalkozz inkább a pasikáddal, meg a munkáddal...állandóan hangoztatod, hogy neked milyen jó minden. De ahogy ideböfögsz valamit ezzel a stílusoddal..én a helyedben nem másokat baxtatnék, meg fikáznék. Minden kommentedben süt rólad a lenézés mások iránt. A te proli, primitív megnyilvánulásaid is elviseli valaki látszólag.
2018. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
86%

Tetra sajnos tényleg nem képes másokat emberszámba venni, mindenkit mocskol, ehhez ért.


Kérdező: szakíts a barátoddal.

2018. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
11%

berágott. ennyi. kicsi még.

nem kell mindenért szakítani és nem kell a -uncid felett önrendelkezned.


KOMMUNIKÁLJATOK

2018. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

*Miért akar sexelni mikor menzeszelek?


Mert ilyenkor jobban aktualizálódnak a szexuális démonok, nyittatni akarják veled a belső szellemi ajtódat.+ha ehhez még a vér is társul, egyfajta sátáni szövetséget takar.


Nem véletlenül van tiltva a tisztulási idő alatt a szex a keresztény embereknél.

Ilyenkor hatványozottan jobban aktivizálják magukat ezek az erők, akár nő az illető, akár férfi.

2018. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Mind a ketten tök buták vagytok és éretlenek. A pasid tudhatná hogy és mint működik a menstruáció de mivel nem tudja így neked el kellett volna mondanod nem pedig bunkó módjára oda lökni valami választ. Én sem vagyok oda ilyenkor hogy szexeljek bár kívánom és ha a pasim akarja akkor miért ne. De ti úgy látom nem igazán illetek össze főleg ha ennyin megsértődik a pasid.
2018. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 peca1000 ***** válasza:
100%

Jó katona vérben is harcol :)


Gyerekek ti tényleg nem értitek, hogy ilyenkor miért nem lehet szexelni?


Higiéniai okok miatt.


Ki akarja összevérezni az ágyat és a nemi szervét? Gusztustalan!


Ráadásul az első napokban be is görcsölhet a nőnek, fájhat az alhasi rész, és ilyenkor a kedve is rossz.


Ha ezek elmúlnak, akkor a vérzés idején le lehet cumizni a férfit :)


Ja és ezt férfiként mondom, akinek vagy huszonéve nemi kapcsolata is van a nőkkel.

2018. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!