Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sexelni mikor menzeszelek?

Figyelt kérdés
Tegnap megjött a menzeszem.. Este a barátom együtt akart lenni mondtam neki hogy nem.lehet mert megjött.. Ere ö kiakadt hogy ne hazudjak mert mult hònapban Juli 29 én volt meg.. Akkor most hogy hogy 23án... Mondom neki ne keljen már magyarázkodnom megvan és kész.. ere fel de ö akkor is sexelni akar mondom neki hogy igy tutti nem fogunk ere mondta hogy akkor baxodjak meg... Azt ma reggel is duzzogott mikor elment itthonròl.

#Mìért akar #sexelni ha menzeszelek
2018. aug. 24. 13:37
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Peca1000 köszönöm a hozzászolásod :) végre valaki tudja hogy miröl is van szò :) ment a zöld kéz
2018. aug. 24. 19:38
 22/28 peca1000 ***** válasza:
Köszi! :)
2018. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#21, #22


Nagyon sokat kell még tanulnotok! :)

2018. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedben szájjal kielégítettem volna.

Ha már a szexhez nincs kedved, megkönyörülhettél volna a barátodon és nem lett volna sértődés. :)

2018. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Habár a stílusán csiszolhatna... :)


Utolsó voltam.

2018. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Csak az az okos aki veled ért egyet kérdező igaz?


Ha menstruálok én valahogy ugyan úgy kívánom a szexet vagy még jobban. És ha a partnerem is benne van akkor tudod van olyan hogy óvszer és már is nem lesz olyan véres. Plusz ha valaki valamit nagyon akar meg lehet oldani csak akarni kell. Nem kell az ágyneműt össze vérezni teszel a feneke alá valamit oszt jó napot. Értem én hogy ilyenkor van akinek fájdalmasabb akkor nyílván nem lesz szex de ezen nem kellene megsértődni mert nem akarod. Van szád van kezed.

2018. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Hát ha neked van kedved meg gusztusod akkor hajrá... Egészségedre 😉
2018. aug. 25. 16:49
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
"Van szád van kezed." - Csakhogy nem az 1500-as éveket írjuk, amikor a férfi füttyentett, a nő meg szaladt őt kielégíteni... A szex egy párkapcsolatban két emberről szól. Ha valaki nem akarja, vagy nincs kedve hozzá, k...a mindegy milyen okból kifolyólag, akkor nem megsértődve elkullogunk, mint egy 5 éves.
2018. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!