Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell viselkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkedni egy családi összejövetelen?

Figyelt kérdés
Párommal a családjukban ünnepeltek ezért mi is mentünk, nekem mindenki idegen. Párom elment mellőlem, beszélgetni unokatesójáékkal mert régen látta őket, én ott ültem beszélgettem egy csajjal de rosszul éreztem magam. Nem hívott oda magához, amikor oda jött az asztalhoz nem a mi asztalunkhoz ült le. Én nem mondtam neki, hogy nekem rossz volt ott de látta, hogy bajom van ahogy hazajöttünk.
2018. aug. 25. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Bal oldalra nézve azt látom, hogy ez a FELNŐTT kapcsolati rovat.



Tehát leginkább felnőtt ember módjára.


Nem kell egész este a "szoknyája mögé bújnod", és szorongatnod a kezét.


Próbálj meg érett személyiségként a barátod nélkül is megállni a lábadon, anélkül, hogy ő pesztrálna, ha nem érezted jól magad a csaj mellett, miért nem kerestél másik embert?


Egy nagyobb összejövetelen bármikor kerülhet az ember olyan helyzetbe, hogy egyedül marad. Ilyenkor vagy keresel másik embert, vagy marad a small talk.


Ezért igazán ne a barátod hibáztasd, tanulj meg kezelni egy ilyen helyzetet, mert nem csak egy családi összejövetelen, de egy kötelező céges alkalmon, vagy bárhol máshol is járhatsz így.

2018. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom de nem mindegy, hogy idegenek, vagy ismerősök vannak ott,
2018. aug. 25. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Első kommentelönagyon jol megfogalmaztad 😉

Ment a zöld kéz :)

2018. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól van kérdező, akkor most olvasd el mégegyszer, amit az első válaszoló írt, és próbáld meg értelmezni.
2018. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értelmeztem, azt tartottam furának, hogy 4 óra hosszából egy percre nem lépett oda. Én egyszer oda mentem mondtam valamit de nem igazán érdekelte, vissza mentem a csajhoz szóval feltaláltam magam, még,ki is szolgáltam.
2018. aug. 25. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:

ennyi, találd fel magad..

fogd fel úgy mintha a te rokonaid lennének és általában hagyd elszeparálódni a nemeket

2018. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Én nem értek egyet az eddigi válaszolókkal!

Ahol te senkit nem ismersz, ott elvárható lenne, hogy bemutasson mindenkinek (vagy legalábbis minél több embernek), aztán csak akkor hagyjon ott, ha látja, hogy valakivel jól elkezdtél beszélgetni, de akkor is időnként nézzen rád és ha egyedül vagy, akkor menjen vissza hozzád. És vihetett volna azokhoz, akikkel ő akart beszélni és akkor is úgy illett volna beszélgetnie, hogy téged is bevonjon. Egyébként a rég nem látott unokatesóknak pont elmesélhette volna, hogy megismerkedett veled, hogy s mint vagytok, aztán jó esetben ők is kérdezgettek volna téged.


Röviden: nem volt figyelmes veled.

2018. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az utolsóval értek egyet. Szerintem mindenképp beszéld ezt meg vele, hogy legközelebb erre figyeljen oda, mert teljesen érthető, hogy ez neked rosszul esett és kényelmetlenül érezted magad a helyzetben..
2018. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kellemetlen volt csak ez az egy velem egykorú nő volt, mert a többiek férfiak és szinglik, most már megnyugodtam de rossz volt ott lenni.
2018. aug. 26. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!