Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat jó de a szex nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat jó de a szex nem mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Beszéltünk róla azt mondta probál nem ideges lenni és jobb lesz. De meddig várjak? Vagy mire, honnan tudja jobb lesz e? A kapcsolat eleje óta ez a helyzet. Minden más jó. Lassan egy éve vagyunk együtt (10 hónap). Én 20 vagyok ő 22. Még kivanom de mintha egyre halványodna. Nagyon szeretem és tényleg minden más muködik, így alapvetően nem akarok végetvetni neki, de hiányzik és fáj is, hogy ez a része nincs meg a kapcsolatunknak.

2018. aug. 26. 02:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Én biztos keresnék mást,nem tökölnék vele.
2018. aug. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
78%

Írtad ,hogy ideges. Hát lazítsd el! Erre felnőttebb dolog az alkohol, akkor talán nem fog stresszelni,csak vigyázz ne menjetek túlzásba , mert nem fog neki felallni.

Vagy a váratlan helyzet. Üljetek le vacsorázni . vagy menjetek el sétálni este,naplementekor es beszélgessetek. Csak romantikusan! Vezess! Fogd meg a kezet,es hallgasd mit mond. Kérd ki a véleményét valamiről. Majd kis idő elteltével nézz a szemébe,es csókold meg. Lassan, szenvedélyesen. Garantáltan nem fog izgulni, de a lényeg h vezess. Kenyeztesd, lesd a kivansagait. Remélem sikerülni fog!!

2018. aug. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Szakits még ha most fáj is. Lesz olyan, akivel minden klappol, de persze arra várni kell. De te még fiatal vagy.
2018. aug. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy, előtted az élet. Nem kéne nyűglődnöd vele. 10 hónap, az rengeteg idő lett volna arra, hogy javuljon a dolog, ősszeszokjatok.

Amúgy mi a gond, nem áll fel?

2018. aug. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Jó kapcsolat alapja a jó szex...
2018. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Hihetetlen. Itt mindenki olyan könnyen szakít. Mintha nem is érző ember lenne a másik, csak egy darab rongy, amit kénye-kedve szerint eldobál. Kérdező! Magától jó eséllyel nem fog megoldódni a probléma. Érdemes lehet megpróbálni a párterápiát. Hiába érzed úgy, hogy teljesen rendben van a kapcsolat, a barátod nincs rendben. Van benne valami feloldatlan szorongás. Ezt meg kellene találni.
2018. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Akkor marad a félredugás.

Én is megpróbálnék javítani, ha nem megy szakítanék, de mások ezek szerint inkább kínlódnak...

33/F

2018. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Bence_ ***** válasza:
78%

Ha ő ilyen, neki így jó, Ő ilyen marad.

Le tudod élni vele így az életed?

Elhiszem, hogy nehéz lépni de most eljutottál egy lépéshez!

2018. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok. Még kiegészíteném azzal, hogy előbb zárjátok ki az egészségügyi okokat! A magas vérnyomás, a cukorbetegség, a vérkeringési problémák, a fitymaszűkület mind okozhatnak potenciazavart. Részemről nem kínlódás, hogy a bajban is kitartok a társam mellett.
2018. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem mindegy, miért nem jó a szex? Ha nem áll fel neki, izgul, akkor van az, amit a 6. válaszoló mondott, megpróbálhattok váratlan helyzeteket teremteni, amikor nincs ideje rástresszelni a dologra, sokat beszélgethettek, hogy megnyugodjon és ne féljen attól, hogy csalódást okoz (sok potenciazavar- igazából a legtöbb- teljesítménykényszerből illetve az attól való félelemtől alakul ki), satöbbi. Ha nem erekciós problémái vannak, hanem méretbeli inkompatibilitásról beszélünk, azzal nem tudsz sokat tenni. Viszont ha csak gyorstüzelő, nem jó a mozgása, akkor simán tudtok ezen közösen, együtt dolgozni, szex közben kommunikálni mikor kinek hogy jó, satöbbi, és akkor te is látod a javulást meg ő is érzi magán, hogy eredményt értetek el és akkor talán gyorsabban is fog javulni a teljesítménye.
2018. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!