Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat jó de a szex nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat jó de a szex nem mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Beszéltünk róla azt mondta probál nem ideges lenni és jobb lesz. De meddig várjak? Vagy mire, honnan tudja jobb lesz e? A kapcsolat eleje óta ez a helyzet. Minden más jó. Lassan egy éve vagyunk együtt (10 hónap). Én 20 vagyok ő 22. Még kivanom de mintha egyre halványodna. Nagyon szeretem és tényleg minden más muködik, így alapvetően nem akarok végetvetni neki, de hiányzik és fáj is, hogy ez a része nincs meg a kapcsolatunknak.

2018. aug. 26. 02:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

6-os, te pl. a saját 20 éves lányodnak is azt tanácsolnád, hogy terápiázzanak, stb?

Előtte az egész élet még. Mi a francért nyűglődjön, terápiázzon, szarakodjon olyanért, amit más pasitól alap, hogy megkap (jó szexet).

2018. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9-es, 10 hónap még p...cs, az még nagyon nem a társa ennyi idő alatt.
2018. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Bence_ ***** válasza:
Azért az, hogy megtanulja, hogy egy kapcsolatba fektetünk energiát, pl terápia meg a rossz kapcsolatba éli az életét az két külön dolog.
2018. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 ha szeretik egymást, és egy dolgos, szorgalmas, szeretetre méltó ember lenne a lányom párja, akkor igen, azt tanácsolnám a lányomnak, hogy próbálják megoldani a problémát. A kérdés, hogy a fiú hogy áll a dologhoz, hajlandó-e szaksegítséget elfogadni.
2018. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A szokatlan helyeket és a romantikázást probaltuk. Beszélgettünk sokat róla alapvetően a teljesítménykényszer a baj, teljesen rástresszel. Tudom, hogy nem sok az együttöltött idő de az összehangolódásnak szerintem már meg kellett volna történnie. Igen, nem áll fel neki mikor már hozzákezdenénk. A párterápia pedig azért nem jó mert szegény egyetemisták vagyunk, valamint mindketten kicsit zárkozottak elég nehezen tudnánk megnyilni egy idegennek szemtől szemben.
2018. aug. 26. 18:42
 16/18 anonim ***** válasza:

Nálunk sem votl jó, mert 10/9 nem volt merevedése, vagy volt, de lelankadt és a szeretkezés egy órás kínszenvedésből állt.


Szpjam fel, verjem neki, de betette, és lelankadt. Vagy alapból fel sem állt.

Mikor mondtam, hogy el kéne mennie orvoshoz, mert 32 évesen nem egészen normális, akkor nekem förmedt, hogy miattam nincs erekciója, meg hasonlók.


Itt végleg kiábrándultam belőle, és úgy voltam, hogy szenvedjen vele más... most 35, de nincs csaja azóta sem, és előttem is 1-2 volt neki.

2018. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az egészségügyi okokat akkor is ki kellene zárni. Semmi extra, lemegy a háziorvoshoz a barátod, elmondja, hogy merevedési zavara van. Megmérik a vérnyomását, adnak beutalót vérvételre, esetleg urológiára. Ezeket a vizsgálatokat a társadalombiztosítás finanszírozza, nem kerül pénzetekbe. Ha fizikailag rendben van vele minden, akkor van TB finanszírozott pszichológus is. Gyanítom, hogy ez a görcsös megfelelési kényszer nem csak a szexuális életben jelent akadályt, hanem az élet egyéb területein is erősen visszafogja a barátodat. Nem csak a szex miatt kellene ezzel foglalkozni. A merevedési zavar csak tünet. Meg kellene találni a probléma gyökerét, és azt orvosolni. Azt Neked kell eldöntened, hogy ezt az egészet hajlandó vagy-e végigcsinálni a barátoddal, vagy nem. (Nem lesz fáklyás menet, az tuti.)
2018. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Yoda m. ***** válasza:

#17-es hozzászóló mondta eddig a legtöbb bölcsességet... bár a többi hozzászónak is igazat kell adjak. Mert mindenki önmagából indul ki, hogy önmaga hogyan és miként látja egy másik embertársunk problémáját. De, mindenki csak annak alapján tud megítélni, amit ő maga már átélt, többnyire.


Én amondó vagyok, kedves Kérdező, hogy

1.) 10 hónap nem a világ, s vannak jócskán, akik 2-3 év után jutnak el odáig, hogy a szex is rendben menjen. De, közben persze történnie kell valami egyébnek is, amely ... mint ahogyan kiváltotta a z erekció elmaradását... úgy a kiváltó ok-okoknak kell vagy megszűnnie, illetve eliminálódnia annyira, hogy az már ne legyen képes a tudatát (és egyúttal erekcióját) befolyásolni negatív irányban. Feltételezem, nem organikus eredetű a baj, tehát hormon, vagy test-egészségügyi okokra vezethető vissza. Mert akkor viszont pszichés eredetű. Amit persze nem könnyebb kivesézni és felgöngyölíteni... sőt sokkalta nehezebb. Főleg Neked, mert Te túl közel állsz hozzá. Paradox módon ez a helyzet. Aki távol áll tőle, az sokkalta hamarább képes rákérdezésekkel, mintegy terápiás módon ráébredni, vajon mi is lehet a gyökere ennek. Mert sokszor egészen vissza kell menni a múltjába, lehet hogy akár ~5-10 éves gyermekkoráig, hogy megtalálja egy szakember, vajon mi okozhatott egyfajta traumát, amelynek ilyen távolra is kihatása lehet. Mint ahogyan Te is írtad: a teljesítmény kényszer. Ami persze nem csak a munkában, tanulásban, de a szexben is megmutatja magát. Mert bizony lehet, hogy kényszeres teljesítmény-igénye van... s talán méga szex-ben jobban is kicsúcsosodik, hiszen itt olyant kellene produkálnia ugye, amellyel nem csak önmagát, de főképpen Téged kellene tudnia kielégítenie. S persze félelme az van... - mi lesz, ha nem sikerül, mit fogsz gondolni róla... micsoda égés... stab. amik képesek olyannyira nyomni az agyát, hogy a kattogása még Teneked is feltűnik.


2.) Próbáltad-e már a következőt:

Nem vagytok túl fáradtak, nincs egyéb semmi kötelességből teljesíteni való tennivalótok, nem beszélgettek semmi kötelezőről, megoldandó feladatról... csak fekszetek egymás mellett, kellemes lágy zene szól, vagy egy nem túl brutál szex film megy a TV-ben (akár PEN drive-ról). S te lágyan önmagad kezded simogatni (nem Őt). Ezt aztán lassan fokozatosan a maszturbálás irányába kezded elvinni, de közben a tekinteted félig-meddig rajta legyen. Aztán egyik kézfejét a hasadra emeled, s ha nem is mozdulna erre, lassanként végig simíttatod magad a kézfejével azon pontjaidon, ahol neked is a legjobban esik... lassanként, kezdve a nyakadtól, melleden át egészen a klitoriszig. S ott elidőzöl vele, mi több, mozgatni kezded az ujjait, hogy tapogasson ki teljes egészében, úgy ahogyan még azelőtt soha. S ne szégyelld, ha te magad is olyan izgalomba jössz ezáltal, ami benned az erotikus inger felfokozását eredményezi, sőt el is élvezhetsz, de ne összeszorított ajkakkal, néma csendben. Hallani lehessen a lihegésed, mert annak lennie kell... ha nincs, akkor még nem vagy (vagytok) eléggé felspannolva. De kiáltozni, ordítani is lehet (ha nincs szomszéd, aki aztán átdörömbölne)

Ha menet közben érzed, hogy megmozdult benne valami, vagyis Ő maga, vagy csak a pénisze... akkor, de csak akkor lassan és gyengéden megérintheted, ujjaid közé foghatod. De semmiképpen ne elsietve, mert akkor könnyen lelankad... Azután már az Ő mozgásából, mozdulataiból Neked kell kitalálnod, hogy mi következhet fokozatosan ezután. Azt is engedd meg neki, ha eleinte csak csókolni akar, vagy nyalogatni, illetve nyalni. Te is viszonozhatod. Legyen kölcsönös az oda-adás minden tekintetben. De ami a fontos: Ne legyen elkapkodva semmi. Időt kell rá teremteni.


Egyszóval azt mondom én, próbálkozz kicsit másabbal, mint ahogyan eddig tetted, tettétek. Legyél kreatív, ne pont rámenős. Az újdonság és meglepetés ereje hasson rá, ami általában szokott hatni. Mondom általában!, tehát nem minden esetben...

Ha így teszel, s többször többféle, de gyengéd és nem elsietett próbálkozásod sem vezet eredményre, akkor még nem készült fel úgymond erre a küzdelemre. Akkor még több, teljesen őszinte beszélgetésekre lesz szükségetek. S ha van szerencséd, s megnyílik előtted, akkor előbb-utóbb eredményt fogsz tudni elérni. Sokszor elegendő az alapvető probléma kibeszélése, amit még soha senkinek nem mert elmondani. Miért is? Mert rettenetesen szégyelli. (Nem azt, hogy nem áll fel, hanem annál sokkalta mélyebben fekvőt, hogy miért van stresszben kicsúcsosodó megfelelési kényszere. Ha van kellő kitartásod és ebbéli együttműködésbe vetett hited, akkor van esélyed. Ha nincs, vagy elfogy... akkor marad a lelki bajának feltárása szakember segítségével. Mert mint korábban említettem, mélyen gyökerez ennek az oka, a karmája. S ez a kényszeres megfelelési vágy, ami ellentétébe csapott nála át, ez csak egyfajta tünet. S mint tudjuk nem a tünet kezelendő inkább szerekkel, tápoldatokkal, hanem a gyökerét kell megtalálni a lelki gócnak, "gubancnak", s gyökerestül kiszedni, kiműteni...pont mint a gazt, mert ha csak letépkedik, kikapálját a gyomot, újra és újra ki fog hajtani. De hát látod, épp ilyen az ember működése is. Teles tele vagyunk lelki "gyomokkal", amire nem hogy nincs szüksége az embernek, hanem még el is szívják a lelki energiát az embertől. Ami ez esetben az "alul-teljesítéstől" való félelem jelenlétében mutatkozik meg nála. Én legalábbis így gondolom. S talán ezzel nem is vagyok egyedül.

Tehát próbálkozzál csak... attól még bajod nem lehet.


Az ERŐ legyen veled!

2018. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!