Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent szerintetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent szerintetek, ha egy lány apát lát a pasijában?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Apakomplexusa van.
2018. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Ezt miből gondolod?:D
2018. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Talán azt, hogy szívesen szülne neki gyereket.
2018. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Beteges szerintem

N24

2018. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
A lányok felismerik az apjukat a választottjukban.
2018. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Szokták mondani, hogy a lányok olyan férfit választanak maguknak, amilyen az apjuk, mivel az apa az első számú férfiminta egy lánygyerek életében, persze nincs kőbe vésve, hogy ez így legyen.


Nálam bevált. Nekem egy agresszív, bántalmazó apám volt, és tudat alatt kerestem a hasonló pasikat. Általában idősebb, domináns hajlamú férfiak voltak az életemben, akik erőszakosak voltak a szexben.

2018. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vagy még nem nőtt fel a lány, és neki egy apuka kell, aki terelgeti, nem egy egyenrangú társ, szóval egy ilyen apafigura közben, aki majd tudja, és az utat mutatja, hogy mikor mit csináljon, aki majd okos és irányÍtja, és bölcs. Szóval, aki terelgeti.

Vagy pedig nem kapta meg az apai szeretetet;

Vagy pedig saját gyermekei apját látja benne.

2018. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja tényleg,még lehet az, is, hogy a saját apja mintáját látja, és felismeri, és az ő választásában is azt a mintát szeretné követni, amit az anyja látott. Tehát férj-szintjén. Szóval hogy amit már ő ismer, a saját apja tulajdonságait szeretné majd a jövőbeli párjában is.
2018. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pontosítsak:

A lánynak hiányzott egy normális apa az életéből, a fiúban meg azt látja, ami hiányzott az apjából, mint apa, mint ember.

Ez a párkapcsolat szempontjából jó, vagy rossz? Mit kezdjen ezzel a fiú?

2018. aug. 27. 10:34
 10/11 anonim ***** válasza:
A párom mellett én is megkaptam az az érzelmi biztonságot, amit a szüleimtől soha, és furcsálltam, hogy van egy férfi, akitől kérdezhetek, a nélkül, hogy bántó lenne a válasz. Szerintem ezzel semmi baj. Szeresd a barátnődet, és kesz.
2018. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!